reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Propozycje obiadków i deserów

*syla*

kobieta pracująca...
Dołączył(a)
7 Marzec 2005
Postów
4 788
Miasto
Warszawa-Raszyn
Pewnie nikt już tego nie przeczyta...tyyyle lat ale...
od 10 lat robię sernik naszej Efuni i ostatnio zgubiłam przepis ;(. W panice zaczęłam szukac tu na forum i znalazłam!!! Efuniu jesteś wielka! Może to przeczytasz. Wiedz, że za każdym razem gdy kręcę ten sernik, wspominam Ciebie. Tak już będzie...SERNIK EFUNI <3.
I wiecie co? Przechodząc przez posty aż łzy mi się zakręciły w oczach. To był wspaniale spędzony z Wami czas. Patrzyłam na daty...ehhhh niesamowite.
 
reklama

drzewko

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Grudzień 2005
Postów
1 315
Hej Syla ja też szukam przepisu na zrazy Małgosi : ) ale nie znalazłam. Widzę nowy suwaczek?! Fajnie że też masz trójeczkę!
Pięknie. Gratuluję i Wszystkiego Kochanego w Nowym Roku
 

Vertigo

Październikowa Mama 2005
Dołączył(a)
27 Lipiec 2005
Postów
2 970
A ja się zalogowałam dzisiaj po nawet nie wiem jakiej przerwie... I najlepsze jest to, że okazało się, że pamiętam hasło!

U mnie 3 sztuki: Tosia (2005), Marta (2011) i Witek (06.2018)
 
Do góry