reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje zmian na forum

Olga RaQ

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2011
Postów
2 619
Miasto
Bielsko-Biała
tak jak w temacie :) czekamy na sugestie

ja mam takie pomysły: temat fryzersko-kosmetyczno-fitnessowy (ogólnie dbanie o siebie) - salony fryzjerskie, kosmetyki i inne takie :) no i myślałam o wątku w którym każda która będzie miała ochotę przedstawi się i napisze coś o sobie.

tematy o lekarzach, przychodniach które były połączyłam w jeden, to samo o sklepach ciążowych. stare "wątki główne" dałam do archiwum

acha, jeszcze temat eskulapa przekształcimy może w ogólny "gdzie rodzić"?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja jestem za tematem o przedstawieniu się ,o tym dbanie o siebie np. zadbane mamy czy cos takiego( i tam tez mogły byśmy pisac o fryzjerach i takich tam..kosmetykach,fitnesach i wogole. i super tez ten temat gdzie rodzić ( fajnie pomyslane olga :) mądra kobitka )
 
Olga dobry pomysł ja bym watek urodowy nazwała Mamuśkowe SPA . Chyba wiadomo będzie o co chodzi . Co do klikniki Eskulapa to faktycznie wątek Gdzie rodzić ?? bedzie super.
Dziewczyny może macie jakieś pomysły jeszcze ???
 
Fajne pomysły, popieram :tak: A inne tematy to może same się nasuną w między czasie z potrzeby...póki co nic innego nie przychodzi mi do głowy. Przydałby mi się wątek o polecanych żłobkach i przedszkolach lub opiekunkach, ale te nasze bąki takie małe, że nie wiem czy ktoś miałby w tym temacie coś do powiedzenia.
 
Super tematy dla mnie numer jeden to zdecydowanie ten gdzie rodzić, interesowałoby mnie jeszcze gdzie w okolicach wybierac się z dziećmi na spacery, gdzie mogą się bezpiecznie pobawić, gdzie są fajne place zabaw, baseny, miejsca dla dzieci coś w tym kierunku
 
Pieszczoszka, w temacie "aparat tens" było sporo pisane o poszczególnych porodówkach. przeniosłam z niego posty do "gdzie rodzić" (dawny temat kliniki eskulap, posty wstawiły się w odpowiednie miejsce wg daty) - jak na forum wejdzie ktoś szukający informacji o szpitalach to sobie przeczyta co inne osoby pisały

Nutkowo i o fotografii w końcu usunęłam jednak. dodam że usunięte tematy można przywrócić z powrotem.

Tematy o położnej, szkołach rodzenia i badaniach prenatalnych zostawiam - to na pewno przydatne tematy dla kobiet w ciąży, choć wiele w tych tematach teraz nie ma - może kiedyś bardziej się rozwiną :)


Propozycje nowych tematów to:
- Mamuśkowe SPA :)
- Miejsca przyjazne dzieciom :)
- Przedstawiamy się :)
...zajmiemy się tym jutro :)


O żłobkach i przedszkolach założymy w razie potrzeby :) tak jak i inne tematy, które tak jak napisała Tonya - same się nawiną :)

jest OK? ;)
 
reklama
ja też jestem jak najbardziej za wszystkimi pomysłami... myślę, że faktycznie jak pojawią się nowe problemy, pomysły to wtedy na bieżąco będą tworzyć się nowe tematy...
 
Do góry