reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

propozycje

reklama
Elwiwas mi się wydaje, że do tego typu rzeczy wystarczy główny wątek. Przecież tam piszemy takie właśnie rzeczy ewentualnie (wyjazdy, urlopy, wyjścia czy inne nieobecności).
 
ja mysle ze przyszlosciowo ma to sens, myslalam juz kiedys o takim temacie, pisalybysmy jak sobie radzimy w pewnych sytuacjach tzn jak dziecko czegos uczymy, jak mu cos wyjasniamy albo w jaki sposob czegos zabraniamy itd. wymiana takich doswiadczen moze byc bardzo pomocna.
 
Ja myślę, że taki wątek ma rację bytu jak najbardziej ale faktycznie jeszcze za wcześnie trochę na niego :p Ale ogólnie jestem za :)
 
ja jestem za, może nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale przecież my już wychowujemy nasze maluchy ;-)
ja widzę, jak Tomek siedzi i obserwuje wszystko, co robimy, a teraz to on chłonie, jak gąbka :-)
 
Jak zwracam mojemu synkowi uwagę, że badawcze wyskubywanie mamie włosów z głowy lub wkładanie palców do oczu jest nieco bolesne i tak się nie robi, to chyba już go wychowuję;-)
 
ja jestem na nie ,bo zrobi sie tyle podobnych watkow,a i tak co chwila je mylimy np o wizycie u lekarza piszemy na glownym bo mamy tylko chwilke na bb.
Ale oczywiście sie dostosuje do reszty.
Zauwazcie ze niektore znas maja coraz mniej czasu na bb szczegolnie te co maja wiecej niz 1 dziecie
 
reklama
Do góry