reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

propozycje

ja rowniez mam do wielu dziewczyn teraz numery wiec jak znikne na 3dni i ktoras ze szpitala do mnie napisze to komus przekaze i na pewno info sie pojawi na forum. zreszta nie popadajmy w paranoje, dla nikogo forum nie jest przeciez calym zyciem i jak mnie chwile nie bedzie to sie swiat nie zawali. i tak pewnie bede miala wiecej czasu na siedzenie w sieci niz wiekszosc dziewczyn bo mam w domu faceta ktory mnie wyrecza z wielu obowiazkow.
 
reklama
ja rowniez mam do wielu dziewczyn teraz numery wiec jak znikne na 3dni i ktoras ze szpitala do mnie napisze to komus przekaze i na pewno info sie pojawi na forum. zreszta nie popadajmy w paranoje, dla nikogo forum nie jest przeciez calym zyciem i jak mnie chwile nie bedzie to sie swiat nie zawali. i tak pewnie bede miala wiecej czasu na siedzenie w sieci niz wiekszosc dziewczyn bo mam w domu faceta ktory mnie wyrecza z wielu obowiazkow.

jasne-forum to tylko forum:-) a twoj facet nie pracuje?
 
hehehe, pracuje ;) ale taki po prostu jest. tak zostal wychowany. sprawia mu przyjemnosc gotowanie dla nas, dbanie o nasz dom itd. nie musimy sztywno dzielic obowiazkow, nie musze go prosic o to zeby cos zrobil. teraz w czasie ciazy dba o mnie jeszcze bardziej i wiem ze pozniej bede w nim miala wsparcie i bede mogla liczyc na jego pomoc. kazdej kobiecie zycze takiego cudownego faceta :)
 
hehehe, pracuje ;) ale taki po prostu jest. tak zostal wychowany. sprawia mu przyjemnosc gotowanie dla nas, dbanie o nasz dom itd. nie musimy sztywno dzielic obowiazkow, nie musze go prosic o to zeby cos zrobil. teraz w czasie ciazy dba o mnie jeszcze bardziej i wiem ze pozniej bede w nim miala wsparcie i bede mogla liczyc na jego pomoc. kazdej kobiecie zycze takiego cudownego faceta :)
bardzo sie ciesze ze sa tacy faceci jeszcze na ziemi,moj tez sprzata,gotuje,mysle ze to wlasnie taka glupota jak baba robi wszystko bo w ten sposob sama uczy tego meza a potem bieda na stare lata,no ale chyba to nie ten topik:-)
 
hehehe, pracuje ;) ale taki po prostu jest. tak zostal wychowany. sprawia mu przyjemnosc gotowanie dla nas, dbanie o nasz dom itd. nie musimy sztywno dzielic obowiazkow, nie musze go prosic o to zeby cos zrobil. teraz w czasie ciazy dba o mnie jeszcze bardziej i wiem ze pozniej bede w nim miala wsparcie i bede mogla liczyc na jego pomoc. kazdej kobiecie zycze takiego cudownego faceta :)

Zupełnie jakbym czytała o moim :) W ciąży ani razu w domu nie sprzątałam, a wcześniej od czasu do czasu! Mój pracuje, nieźle zarabia i do tego sprząta i gotuje. Regularnie co tydzień cała chałupa aż lśni. I mówi mi, ze woli on sprzątać, bo później musi po mnie poprawiać :p Takze widzę, ze nie jestem jedyną posiadaczką takiego modelu :) nataliak wiem jaką szczęściarą jesteś :)
 
jako ze pomału sie rozpakowywujemy , moze zalozyc zamkniety forum gdzie beda zdjecia naszych maluszków? z pewnych wzgledów nie chce wrzucac fotek na tematy ogolne, a albumik czesto zawodzi:(
 
reklama
Do góry