reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje !

reklama
też się z Wami zżyłam :) przed snem zaglądam, i rano jak się budzę też od razu do BB. Trochę czułam się ostatnio osamotniona bo moje wszystkie przyjaciółki powyjeżdżały i jakoś tak pustką powiało w moim życiu, ale teraz mam Was.
Co do szuszu to jest z nami chyba od początku.... bardzo mi się podoba taka kameralna atmosfera. :)
 
Dobra to szuszu zapraszam :))

Dziewczyny, zeby wam tego oszczedzic to kazde zapytanie o grupe kierujcie do mnie, ja bd juz tlumaczyla co i jak :))))
 
Macie rację, że jak nas będzie za dużo, to nie będzie tak fajnie - bo z zamkniętego, zrobi się drugie takie forum jak otwarte. I znowu się nie będę mogła połapać, kto jest kto. Moim zdaniem wystarczy nas tutaj ;)
 
proponuję dodanie

biedroneczka, taycia, monila

dziewczyny są juz tak długo i fajne są ofkors:)...co wy na to??
 
Dziewczyny ja nie mam nic przeciwko dodaniu nowych osób, niby jest nas 11, ale duża część jest nieaktywna. Biedroneczkę i taycię darzę dużą sympatią, monilę jakoś mniej kojarzę, ale już od dawna się udziela. Napiszcie szczerze co Wy myślicie.
 
Ja równiez mysle ze grono można poszerzyć. przed nami jeszcze kilka wspolnych miesiecy wiec moze trzeba sie bardziej integrować. Wszystekie trzy dziewczyny kojarze i mysle ze nam tutaj nie zaszkodza :)
 
reklama
Do góry