reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje !

Ja ide za wiekszoscia nie mam nic do zadnej z dziewczyn ale do gory pisalymsy zeby nie robic z naszego "głównego" watku, duzo jest dziewczy co sie udziela na glownym regularnie..... ja nie podejmuje decyzji tylko ma byc ona wikszosci. Jesli tak zadecydujecie to nie ma sprawy, mam nadzieje ze jak dojda dziewczyny nie beda mialy za zle tego co napisalam i sie nie upzredza i nie dobiorA TEGO ze kogos nie chcialam....ale po prostu wole wazsze grono pozniejs ie gubie co i jak u kogo i z Wami jestem od poczatku to tyle.
 
reklama
Wydawało mi się że to miało być takie małe grono, ale jeżeli podejmiecie decyzję o poszerzenie to luz.
 
Dziewczyny,ja nie chce tez żeby wyszlo na to ze sie tu wcinam,to w koncu wątek założony przez musie...Mi tez tu jest baardzo dobrze z Wami i czuje,że mozemy tu sobie bez obaw pisać o WSZYSTKIM:),dlatego tez absolutnie nie chce,żeby tu byl jakis spęd wszystkich sierpniówek. Jakoś wydawało mi sie ,ze te 3 dziewczyny są bardziej aktywne i są z nami tak samo długo i tez mozemy im zaufać,ale skoro sa jakies głosy sprzeciwu to ja to szanuje i nie ma tematu:)
 
musia na razie chyba nie. Powstał 2 zamknięty i tam dużo dziewczyn jest. Więc może zostawmy na razie jak jest
 
Do góry