reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

prośba do alergików i ich rodziców o pomoc w pracy badawczej

Dołączył(a)
1 Grudzień 2008
Postów
4
Rozwiązania
0
Witam,
Jestem studentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Dietetyka i w tym roku piszę Pracę Licencjacką na temat „Postępowanie żywieniowe w alergiach pokarmowych u dzieci”. Wypełnienie ankiety pozwoli mi precyzyjniej opisać problem żywienia w alergiach pokarmowych, jak również przyczyni się do lepszego dostosowania diet dla alergików.
Ankietę mogę przesłać w formie elektronicznej na maila, gadu-gadu czy inny komunikator.
kontakt do mnie: marta_skuza@interia.pl; gg:9964990

Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety i pomoc w pracy badawczej.
 
reklama
Dołączył(a)
1 Grudzień 2008
Postów
4
Rozwiązania
0
Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili troszkę czasu na na wypełnienie ankiety. Obecnie zakończyłam zbieranie wywiadów i teraz opracowuję wyniki. Życzę wszystkim powodzenia i dużo dużo zdrówka :)
 

rubi

wakacyjna mama ;-)
Dołączył(a)
18 Październik 2008
Postów
5 167
Miasto
O'le ;-)
Rozwiązania
0
szkoda tylko ze moja prosba o przeslanie ankiety pozostala bez echa ;-(
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry