reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prośba jeśli ktoś ma niepotrzebną pościel ręczniki itp

reklama
u nas Caritas tez daje paczki przy Kosciele, ale moim zdaniem te paczki nie sa zbyt przemyslane, bo daja make, makarom, cukier, mleko, troszke gotowych zup, co 3 miesiace dzem i to wszystko moim zdaniem zmaiast ton maki mogliby dwac np. ziemniaki, margaryne do chleba, jajka, jakies serki bo co mozna zrobic z samej maki??!
 
Gosiu paskudna baba z Caritasu. Wielka mi chrześcijanka miłosierna :wściekła/y: A może powieś ogłoszenie gdzieś przy kościele, albo w innym sensownym (?) miejscu, że przyjmiesz chętnie starą lodówkę? Są ludzie, którzy mają problem, co zrobić z czymś, czego już nie chcą, bo wiadomo, wywóz kosztuje... Kurczę, szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo w Warszawie to nie jest większy problem trafić lodówkę, ale transport do Zielonej Góry to by była masakra finansowa...
 
Może jednak coś im przychodzi :wściekła/y:
Oczywiście paskudnie jest posądzać kogoś o machlojki, jak się nie ma dowodów, ale...
 
Gosia bardzo fajnie ze doszukujesz sie pozytywnych cech w Twoim zyciu a nie uzalasz sie nad swoim losem, naprawde podoba mi sie bardzo Twoj post, zycze zdrowka z calego Serducha, a jesli u Pani Pulmunolog okaze sie, ze jednak Syn ma astme to dacie rade, teraz leczenie astmy jest na w miare dobrym poziomie w Polsce i inhalatory nie kosztuja az tak duzo, wiem, ze to moze marne pocieszenie do faktu, iz takze drugie twoje dziecko moze byc chorowite, ale ebdzie dobrze zobaczysz, wazne, ze ejstes silna i szukasz tych pozytywnych stron, bo najlatwiej jest usiasc i rozpaczac, a najtrudniej wlasnie wziasc sie z zyciem za bary, jestes dzielna
 
reklama
Do góry