reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prośba o doradzenie w wyborze wyprawki

Ania_Bydgoszcz

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2013
Postów
129
Miasto
Bydgoszcz
Witam Was dziewczyny jestem nowa na forum. Ciuszki kupuje dla córy w Smyku w Bydgoszczy - mozna trafić na fajne przeceny i jakościowo też wyglądają solidnie. We wtorek jedziemy z małżem do Gdańska do sklepu Mama i ja. Ceny są ok (badzo porownywalne z Allegro) a mozna wszystko wymacać i na spokojnie obejrzeć. Planujemy kupić wózek Qinny Moodd 2w1, fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix, bazę do fotelika, krzesełko do karmienia, i nie wiem jak sie by sprawdziło łożeczko turystyczne Graco. Często wyjeżdżamy i fajnie byłoby coś takiego miec zamiast takiego stacjonarnego (chcę dokupić jakiś lepszy materacyk i może by się takie rozwiązanie sprawdziło) hmm...sama juz nie wiem doradźcie cos na temat moich wyborów. Jestem zupelnie już zagmatwana w tych zakupach
 
reklama
Ciuszki w Smykach wcale nie wychodzą bardzo korzystnie, a z perspektywy posiadania 3 miesięcznego synka wiem, że lepsze jakościowo i cenowo są w Tesco (a u was Tesco jest na wypasie ;) ), bardzo lubimy koszulki, sweterki i spodenki dresowe z InExtenso, które są w Auchanie. Świetne ciuszki i dobrej jakości są w Kapph All i z ich kartą masz różne zniżki.

Co do łóżeczka turystycznego - strasznie niewygodne diabelstwo. My w podróż zabieramy wózek, więc synek śpi w gondolce, która jest bardzo wygodna, a w domu ma kołyskę, a na później łóżeczko. Wózek mamy Deltim, na dużych pompowanych kołach na szprychach itp., przednie można zablokować, żeby nie były skrętne, ogólnie bardzo wygodny wózek, kupiliśmy też fotelik i cały zestaw z tej firmy. Fotelik Maxi Cosi oczywiście jest super, ale my woleliśmy w identycznym deseniu jak wózek, który pasuje do stelaża wózka i można go zabrać na zakupy np.

Fotelik do karmienia na początek polecam odpuścić, bo dopóki dziecko samo nie siedzi nie jest potrzebne, a na później spokojnie można sobie dać radę bez niego.

Tak na gorąco ;)
 
Proponuję, zajrzyj do MamiTati.pl :) super ciuszki, w dobrych cenach, można znaleźć prawdziwe perełki cenowe w zakładce "promocja" . Co do łóżeczka turystycznego popieram poprzedniczkę :)
Pozdrawiam, Monika.
 
Ja generalnie polecam poszukać w dobrych sklepach internetowych z artykułami dla dzieci,gdzie bez problemu skompletujesz wyprawkę i w efekcie wyniesie Cie ona po prostu taniej,a to ważna kwestia.
 
Do góry