reklama

Prośba o opinię :)

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez sunny89, 10 Listopad 2012.

1. sunny89

sunny89 Początkująca w BB

Dziewczyny! Mam do Was ogromną prośbę... gdybyście mogły wypowiedzieć się na pewien temat;)

Otóż, chciałabym wiedzieć jaki macie stosunek do zlecenia komuś imprez dla swojego dziecka we własnym mieszkaniu. Dokładniej zlecenia organizacji - wystroju wnętrza, ułożenia menu, zabaw dla pociechy i dla jego gości. Impreza w pełni tematyczna, zazwyczaj pod jakąś określoną bajkę. Firma przyjeżdża ze swoimi strojami dla dzieciaków, z maszyną do waty cukrowej, ze swoimi balonami ogólnie całym wystrojem na stół. Dodatkowo oprócz zabaw - malowanie twarzy, a wszystko podchodzące pod tę określoną bajkę.

Ile z Was skorzystałoby z takiej usługi?
    Będę wdzięczna za każdą opinię;)

2. marcia30

marcia30 Fanka BB :)

Sunny ja zawsze korzystałam z imprez w jakiś fikolandach itd. Z dwóch powodów:
    po pierwsze jest taniej bo ty i goście musicie dojechać do takiego lokalu i taka impreza odbywa sie w godzinach otwarcia takiego centrum, a po drugie impreza z rozbrykanymi maluchami jest z góry określona ile trwa w takim lokalu, a ciebie nic nie obchodzisz mozesz posiedzieć, wypić kawke i wracasz do domku zrelaksowana i nie musisz sprzątać po " szaranczy"

3. reklama
  4. sunny89

sunny89 Początkująca w BB

Dzięki Marcia! W sumie racja, idziesz i nic Cię nie obchodzi. Tylko, że tu również nie przejmujesz się organizacją imprezy, zlecasz i czekasz na gotowe:) a chodzi mi o zlecenie imprezy tego typu: http://i49.tinypic.com/157lnq0.jpg , jeśli już tematyczne - to takie fest :) i do tego również jest animator zabaw, więc nie martwię się o pilnowanie dzieciaków :)

Jak Wam się w ogóle widzi zatrudnianie takiej firmy? Czy warto?

Poleć forum