reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prośba o pomoc - psychiatra- zaburzenia odżywiania

Dołączył(a)
5 Marzec 2013
Postów
3
Miasto
Kraków
Witajcie,
czy ktoś z Was mógłby podać mi namiary na lekarza leczącego anoreksję lub inne zaburzenia odżywiania? Moja przyjaciółka kilka miesięcy temu przeporwadziła się do Warszawy i wszystko wskazuje na to, że nastąpił nawrót choroby. Jako nastolatka leczona była w Krakowie, ale to było ponad 15 lat temu i z szybkiego wywaidu wiem, że lekarka która ją prawdziła już nie pracuje. Poza tym odległość i koszty raczej wykluczają takie wyjazdy. Jeżeli możecie mi pomóc będę ogromnie wdzięczna. Ewentualnie, jeżeli nie znajdzie się nikt z taką "specjalizacją" to może znacie po prostu- dobrego psychiatrę. Można też pisać na priv: edyta.gar@gmail.com
 
reklama
I co znaleźliście kogoś kto pomógł?
Jeśli nadal szukacie bo terapie nieskuteczne to skorzystajcie z usług specjalistów z Psychomedic w centrum na filtrowej. Są bardzo skuteczni. Sama leczyłam się tam u dr Agnieszki Sławińskiej. Dość szybko zdiagnozowała moje problemy i dość szybko udało mi się z nich wyjść. Teraz chodzę już bardzo rzadko tylko kontrolnie ale wtedy była mi dr bardzo potrzebna. Bardzo sympatyczna i wyrozumiała kobieta....
 
Do góry