reklama

Prośba o pomoc w wyborze fotelika 9-36

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez danny, 28 Grudzień 2013.

1. danny

danny Zaciekawiona BB

Witam serdecznie. Otóż mam poważny problem z wyborem fotelika dla synka, następnego oczywiście. Jak na swój wiek jest spory, ze swojego fotelika juz wyrósł ,acha synek ma 1,5 roku. Widziałam w internecie fotelik Nautilus Graco i jakos opisy o nim mnie zaciekawiły bo taki uniwersalny, rośnie wraz z dzieckiem, no i ma atesty odpowiednie. Prosze o rade jak wam się go używa, ma ktoś?

2. alijenka

alijenka Mamcia Nataszki :))

hej

wiesz co ja mam fotelik 9-18 jakoś od początku nie zamierzałam kupić foteli w tak dużej skali wagowej my mamy Romer King Plus

3. reklama
  4. Sysiaaa

Sysiaaa Początkująca w BB

Słyszałam że nie powinno się kupować takich fotelików bo "jak mówią że to jest na każde dziecko to musi być coś nie tak", może mieć regulacji i tak dalej ale mimo wszystko fotelik musi być dobrany do wieku i wagi dziecka bo najważniejsze jest bezpieczeństwo ;) Ja mam do 18 kg. maxi cosi :)

5. Eminem

Eminem Fanka BB :)

a który model maxi cosi masz, bo u nas też maxi cosi, i ja również jestem zdania dobierania fotelika do wagi, nie bez powodu są to zazwyczaj 3 grupy, to są względy bezpieczeństwa, przecież każda kolejna grupa fotelików różni się od siebie i to znacznie

6. mamausia_muminka

mamausia_muminka Zaciekawiona BB

większość fotelików ma taki przedział wagowy,oczywiście jestem za wybieraniem fotelika pod względem wagi,wzrostu(czasem dziecko jest wysokie a szczupłe i przecież nie może mu głowa wystawać) no i bezpieczeństwa, jeśli chodzi o wspomnianą markę maxi cosi też polecam spełniają na prawdę wymogi bezpieczeństwa i są solidne poza tym polecam także foteliki chicco także są bezpieczne

7. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

a są foteliki w tak dużym przedziale wagowym?bo nie spotkałam się ;/zerknij sobie na fotelik mobi lub tobi są to dobre foteliki

8. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Może zacznijmy od ustalenia budżetu jaki posiadasz na ten cel,na zakup fotelika dla dziecka bo to przecież jest najważniejsze i już pozwoli nam zaproponować kilka modeli do podanej ceny:)

9. alo23

alo23 Fanka BB :)

ja bym wybrala fotelik 9-18kg, wiem ze w tych do 36 kg sa wkladki pomniejszajace, ale mnie by sie dziecki i tak gubilo w takim foteliku, poza tym nie kazdy taki fotelik mozna polozyc do spania a te mniejsze dzieci raczej w aucie spia, moja chrzesniaczka jezdzi w tobim z mc, i jest zadowolona mala ma wygodnie i dobre osloniet glowke i ramionka

10. reklama
  11. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

ja tez wolę ten mniejszy przedzial, moim zdaniem bezpieczniejszy, u nas drugi będzie prawdopodobnie tobi z maxi cosi

12. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Zdecydowanie ten drugi,mniejszy przedział jest także bardziej bezpieczny niż szerszy zakres. W dalszym ciągu nie znamy twojego budżetu,przejrzyj też forum gdzie poruszane były podobne wątki.

Poleć forum