reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prośba o pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mam ogromna prośbę o pospisane petycji.

Nie wiem czy słyszeliscie ale od stycznia tego roku rząd wprowadził ustawę, o nałozeniu 23 % podatku Vat na usługi rehabilitacyjne
[dblpt](
Usługi te do stycznia były zwolnione z opodatkowania...
Tak więc np za turnus dwutygodniowy, za który obecnie płacimy 4900 z vatem trzeba bedzie zapłacić ponad 6 tys... masakra...

Dlatego rodzice dzieci niepełnosprawnych piszą i podpisuja sie pod petycja do rządu.
Was również proszę o podpisy. Petycja dostepna na stronie:

http://www.petycje.pl/petycja/6383/sprz … cyjne.html

Podpisywać dziołchy, biegusiem! Ja podpiszę za siebie i za męża.
 
Justynka Korbut urodziła się 22.06.2009r. jako
zdrowe dziecko. Jednak po przebyciu zapalenia mózgu cierpi na obniżone
napięcie mięśniowe, zanik mózgu, skazę krwotoczną naczyniową, korowe
uszkodzenie wzroku, epilepsję. Justynka ma niedowład trzech kończyn
(lewa rączka i obie nóżki), nie siedzi, nie mówi, nie chwyta rękoma.
Tylko dzięki intensywnej rehabilitacji i leczeniu nasza córeczka ma
szansę na lepszy rozwój i godne życie.Mogą nam Państwo pomóc przekazując 1%podatkuFUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"KRS: 0000037904INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE: 9697 KORBUT JUSTYNAZA KAŻDĄ OKAZANĄ POMOC SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!


To jest moja siostra cioteczna.Jak czytam to mi sie serce kroi.Równiez prosze o pomoc.
Czlowiek sie przejmuje głupotami a ludzie naprawde maja problemy:-(
 
witam:-) nie bylo znowu mnie chiwlke bo zalatwialam sprawy i wkoncu Krystianek ma subkonto w fundacji

jezeli ktos z was chcialby nam pomoc,bede bardzo wdzieczna



Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa nr:
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
14929-Chrzanowski Krystian-darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
 
na bedzińskiej stronie Naszej Klasy zamieszczono apel o pomoc......... konto Nasza Klasa Będzin Górą

Apel o pomoc!

Zwracamy się z prośbą o pomoc i wsparcie rzeczowe dla osób poszkodowanych we wczorajszym pożarze w będzińskiej dzielnicy Łagisza.

Dach nad głową straciło 8 osób, w tym dwoje malutkich dzieci – dziewczynka w wieku 6 miesięcy i 1,5-roczny chłopczyk.
Aby pomóc im przetrwać te trudne chwile, potrzebna jest wszelka pomoc: żywność, ubrania, koce, pościel, artykuły higieniczne i środki czystości, sprzęt gospodarstwa domowego, a zwłaszcza artykuły pierwszej potrzeby dla dzieci (pieluchy, mleko, odżywki dla niemowląt itp.)

Wszystkie dary można składać w Urzędzie Miejskim w Będzinie w Wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej, pokój 120 (I piętro) w godzinach pracy urzędu (poniedziałek 7.30-17.00, wtorek - czwartek 7.30 - 15.30, piątek 7.30 -14.00).

Dla osób chcących wesprzeć finansowo poszkodowanych podajemy numer konta Urzędu Miejskiego w Będzinie:
nr 89 1050 1142 1000 0023 0073 8404 (wpłaty z dopiskiem „dla poszkodowanych w pożarze w Łagiszy”).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32 267 92 00.
 
Dziewczyny, wszystkie serdecznie współczujemy chorym dzieciom. A ja przypominam że my Majówki przecież mamy swojego wspólnego chorego chłopczyka który potrzebuje pomocy! Chodzi mi oczywiście o Krystianka Komi... Dziewuszki, niech każda z nas wpłaca co miesiąc dychę z bedzei to dla Kystianak prawdziwym darem. Komi pisze na swoim wątku ze Krystianek robi postepy, pomaga mu rehabilitacja w połączeniu z dieta, suplementami, lekami, homeopatią. To wszystko kosztuje mase pieniędzy, ale skoro pomaga to warto!

Witam serdecznie
za niecaly mieisac tj 9 wrzesnia mamy wyjazd do lekarza do poznania,wciaz brakuje nam pieniazkow,udalo nam sie zebrac jak narazie tylko 200zl,bardzo bardzo prosimy moze juz OSTATNI raz o pomoc,ten wyjazd jest nam bardzo potrzebny,brakujaca kwota to 800zl,niebawem tj pazdziernik/listopad wplynie 1% dla Krystianka,mysle ze wtedy bedziemy mogli juz spokojnie zapewnic Krystiankowi rehabilitacje i leki chodzby na jakis czas,teraz niestety MUSZE was prosic o pomoc,kazdy groz sie liczy,wyjazd jest juz tuz tuz,
Bardzo prosimy o pomoc,Krystianek naprawde ladnie wychodzi z choroby,chodz leczymy i rehabilitujemy go dopiero rok,dlatego tak uparcie wciaz prosze ludzi dobrej woli by nam pomogli-bo widze efekty i wiem ze naprawde musze robic wszytsko by moj synek mial odpowiednia terapie i leki.

Dziękujemy wszystkim


Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

lub

Bank Pekao S.A. I O/Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

Tytułem:
14929 Chrzanowski Krystian darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
 
reklama
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry