reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prośba o przemyslane posty

E. Słotwińska-Rosłanowska

Ekspert BB. Prawniczka
Dołączył(a)
8 Styczeń 2010
Postów
2 797
Drodzy użytkownicy,
bardzo proszę by nie udzielać odpowiedzi na pytania innych użytkownikow jeśli nie jesteście swojej wypowiedzi naprawdę pewni. Miło mi, że dzielicie się własnymi doświadczeniami, bardzo to cenię i absolutnie nie proszę by tego zaprzestać, ale czym innym jest opisanie swoich doświadczeń, a czym innym wygłaszanie kategorycznych ogólnych sądów. Dezinformacja jest bowiem gorsza od braku informacji.
Jest tu wiele osób (np. Melulu), które są ekspertami i bardzo mi pomagają odpowiadając na pytania. jest jednak grupa użytkowników, którzy usiłują zabrać głos w większości wątków i formułują kategoryczne sądy, które nijak się mają do obowiązującego stanu prawnego i mogą przynieść bardzo dużo szkody.
To nie jest forum pt. "porozmawiajmy o prawie" ale miejsce gdzie potrzebujący porady powinni rzetelna poradę uzyskać.
Do tej pory prośby o zaprzestanie wprowadzania w błąd kierowałam na priv, ale ponieważ nie przyniosło to zamierzonego skutku od następnego razu zmuszona bedę (po wysłaniu jednego ostrzeżenia) prosić administratorów forum o uniemożliwienie takim użytkownikom korzystania z tego forum.
Pozdrawiam
E. Rosłanowska
 
reklama
Do góry