reklama

Prośba o przemyslane posty

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez E. Słotwińska-Rosłanowska, 14 Styczeń 2012.

1. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Drodzy użytkownicy,
    bardzo proszę by nie udzielać odpowiedzi na pytania innych użytkownikow jeśli nie jesteście swojej wypowiedzi naprawdę pewni. Miło mi, że dzielicie się własnymi doświadczeniami, bardzo to cenię i absolutnie nie proszę by tego zaprzestać, ale czym innym jest opisanie swoich doświadczeń, a czym innym wygłaszanie kategorycznych ogólnych sądów. Dezinformacja jest bowiem gorsza od braku informacji.
    Jest tu wiele osób (np. Melulu), które są ekspertami i bardzo mi pomagają odpowiadając na pytania. jest jednak grupa użytkowników, którzy usiłują zabrać głos w większości wątków i formułują kategoryczne sądy, które nijak się mają do obowiązującego stanu prawnego i mogą przynieść bardzo dużo szkody.
    To nie jest forum pt. "porozmawiajmy o prawie" ale miejsce gdzie potrzebujący porady powinni rzetelna poradę uzyskać.
    Do tej pory prośby o zaprzestanie wprowadzania w błąd kierowałam na priv, ale ponieważ nie przyniosło to zamierzonego skutku od następnego razu zmuszona bedę (po wysłaniu jednego ostrzeżenia) prosić administratorów forum o uniemożliwienie takim użytkownikom korzystania z tego forum.
    Pozdrawiam
    E. Rosłanowska

2. reklama
  3. annkor3382

annkor3382

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam mam pytanie kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi

Poleć forum