reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prośba o wypełnienie ankiety do pracy empirycznej

Dołączył(a)
5 Kwiecień 2018
Postów
1
Kochane przyszłe Mamy,
jestem studentką 3-go roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Przeprowadzam badanie dotyczące stresu przed porodem do mojej pracy rocznej empirycznej. Interesuje mnie zagadnienie ciąży i porodu w kontekście przeżywanych emocji.
Wypełnienie ankiety będzie dla mnie bardzo pomocne w napisaniu pracy dlatego bardzo liczę na Waszą pomoc.
My kobiety trzymajmy się razem! :)

Link do ankiety poniżej:
Link do: Ciąża i poród a przeżywane emocje
 
reklama
Kochane przyszłe Mamy,
jestem studentką 3-go roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Przeprowadzam badanie dotyczące stresu przed porodem do mojej pracy rocznej empirycznej. Interesuje mnie zagadnienie ciąży i porodu w kontekście przeżywanych emocji.
Wypełnienie ankiety będzie dla mnie bardzo pomocne w napisaniu pracy dlatego bardzo liczę na Waszą pomoc.
My kobiety trzymajmy się razem! :)

Link do ankiety poniżej:
Link do: Ciąża i poród a przeżywane emocje
Wypelnilam, ale brakuje mi w ankiecie pytania o przebieg ciazy. Jest pytanie o badania prenatalne, ale nie ma o ich wynik. A nawet ogolnie mogloby byc: "czy na jakoms etapie tej ciazy miala ona status ciazy zagrozonej poronieniem lub przedwczesnym porodem?" lub "czy pani obecna ciaza wymaga leczenia lub częstszych konsultacji medycznych niz ciaza prawidłowa?"

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry