reklama

Prośba o wypełnienie ankiety o kolce niemowlęcej

Temat na forum 'Archiwum 2 - 3 latki' rozpoczęty przez Bartosz L, 27 Luty 2012.

 1. Bartosz L

  Bartosz L

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Zwracam sie do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, skierowanej do rodziców i opiekunów dzieci, u których w wieku do 1 roku życia obserwowano objawy kolki niemowlęcej. Celem ankiety jest zebranie i opracowanie danych na temat występowania, diagnozowania i zapobiegania kolce niemowlęcej. Badania będą wykorzystane do prac nad udoskonaleniem metod łagodzenia objawów tego schorzenia. Autorem ankiety jest Bartosz Lamch – psycholog, absolwent Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

  Dzięki Państwa pomocy mam możliwość zebrania niezwykle cennych informacji, które przyczynią się do doskonalenia metody łagodzenia objawów kolki niemowlęcej. Wypełnienie ankiety trwa ok. 5-10 minut, a wnioskami płynącymi z Państwa doświadczeń będę mógł podzielić się z innymi rodzicami „kolkowych” dzieci.

  Przejdź do ANKIETY dotyczącej występowania objawów kolki jelitowej u niemowląt w pierwszym roku życia.

  Z góry dziękuję za Państwa życzliwość i poświęcony czas, Bartosz Lamch.
   
 2. szóstkowa mama

  szóstkowa mama Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dlaczego piszesz prośbę do rodziców dzieci do 1 roku życia,w dziale 2-3 latków?
  Dublujesz swoją prośbę w dziale zdrowie.
  Czyżbyś szedł na ilość ,nie na jakość?:no:
   
 3. reklama
 4. Bartosz L

  Bartosz L

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ankieta nie jest skierowana wyłącznie do rodziców posiadających aktualnie dzieci w wieku do 1 roku, ale do wszystkich rodziców, którzy w pierwszym roku dziecka borykali się z problemem kolki - nie zrozumiała Pani tego zapisu.
  Tak, odpowiednia ilość wypełnionych ankiet jest jednym ze składników budujących wiarygodność przeprowadzonego badania. Pozdrawiam.
   

Poleć forum