reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

prośba o wypełnienie ankiety

Dołączył(a)
2 Kwiecień 2008
Postów
3
Rozwiązania
0
Witam.

Jestem studentką położnictwa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szukam kobiet, które rodziły w Warszawie, karmiły piersią i obecnie ich pociechy mają 2-4 lat. Jeżeli jesteś taką osobą czy pomogłabyś mi w zrealizowaniu pracy magisterskiej, poprzez wypełnienie ankiety.

Karmienie piersią - ankietka.pl
Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam i dziękuję,

Agnieszka Bartnik
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry