reklama

Prośba o wypełnienie ankiety

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez by_dalej_isc, 18 Lipiec 2011.

1. by_dalej_isc

by_dalej_isc Początkująca w BB

[FONT=&quot]www.bydalejisc.org.pl/ankieta[/FONT]

[FONT=&quot]Fundacja "By dalej iść" postawiła sobie za jeden z głównych celów, świadczenie nieodpłatnej pomocy Rodzinom po Stracie Dziecka. Zarówno w czasie indywidualnych konsultacji jak i podczas grup wsparcia. Nie chcemy, żeby rodzice ponosili jakiekolwiek koszty, co nie znaczy, że ta pomoc nie kosztuje. To jest praca wielu ludzi, koszty wynajmu sal i całej logistyki. M. in. dlatego, korzystając z pomocy partnerów i fundatora, chcemy zacząć pozyskiwać środki z Unii Europejskiej i samorządów.

W tym celu potrzebne nam są dane z ankiet, które znajdują się poniżej. Gwarantujemy, że wyniki będą używane tylko w formie statystycznej lub do formowania grup, które mogą być obejmowane pomocą w ramach projektów. Państwa email, będzie służył nam do informowania o działaniach Fundacji w Polsce na Państwa terenie.

Dziękujemy za poświęcenie nam kilku minut. Mamy nadzieję, że już wkrótce, otworzymy nowe grupy wsparcia w Państwa województwie. [/FONT]

2. Lilijanna

Lilijanna Moderator

Wypełniona.

3. reklama
  4. kasia_8481

kasia_8481 Fanka BB :)

Ja również wypełniłam.

5. kasia2011

kasia2011 Fanka BB :)

i ja tez wypelnilam

6. agamati1

agamati1 Fanka BB :)

wypełniona :)

7. V_jolka80

V_jolka80 Aniołek Tosia 21.09.2009

poszło!

8. ewelina28

ewelina28 Dum Spiro Spero...

9. kłaczek

kłaczek Fanka BB :)

Kurcze.... czegos nie kumam... Ankieta konczy sie na danych osobowych? Bo dalej mi nic nie wchodzi...

10. reklama
  11. Lilijanna

Lilijanna Moderator

Tak się Kłaczek kończy. Jest ok.

12. karolcia81

karolcia81 czekam na szczęście.....

Poleć forum