reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prośba o wypełnienie ankiety...

Katka

Użyszkodnik ;)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2005
Postów
2 710
Miasto
zakorkowany Poznań..
cze, mam do Was Mam prośbe w imieniu moich znajomych studentów, którzy musza mieć kilka ankiet wypelnionych na zajęcia (a ze sami nie mają dzieci,to nie maja kontaktu z mamami) i prosili mnie o pomoc.Pomyślalam sobie o Was,że jeżeli zechcecie im pomóc, to będzie miło.Poniżej podalam Wam o co chodzi w tej ankiecie i jakie są pytania.Podam Wam równiez meila do Natalii, która zainteresowanym prześlę ta ankieta, a Wy po jej wypełnieniu ją odeślecie: natalia.mlynek@poczta.onet.pl
Z góry dziękuję
Pozdrawiam_Katka

Oto ta ankieta:

Co jest ważne dla dziecka w wieku 3-6 lat?

Poniżej umieszczono różne właściwości, które dzieci mogą opanować w wieku przedszkolnym. Zostały one ułożone w losowej kolejności.
Które z ich uważa Pani/Pan za najważniejsze, które za mniej ważne?
Proszę w puste miejsca wpisać cyfry od 1 do 10, przy czym „1” oznacza umiejętność wg Pani/Pana najważniejszą, a ”10” stosunkowo najmniej ważną.

Mówienie w sposób w pełni zrozumiały dla innych ludzi
Umiejętność kontrolowania własnych emocji
Fantazja i zabawa – tworzenie własnego świata zabawy
Rozróżnianie dobra i zła
Sprawność fizyczna w różnych obszarach
Umiejętność dokonywania samooceny
Umiejętności samoobsługowe
Ogólna wiedza o świecie
Kreatywność
Umiejętność współpracy, nawiązywania kontaktów
 
reklama
Do góry