reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Tata Filipa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Luty 2012
Postów
192
Prosimy ludzi o wielkim sercu o pomoc.wraz z żona i 2 miesięcznym synkiem.Zostalismy bez środków do życia .Prowadziliśmy firme ale zostaliśmy oszukani przez nieuczciwego klienta i to nie jednego .Mielismy firme budowlana.Na chwile obecna zostalismy bez żadnych środków do życia a opieka społeczna sie na nas wypięła Poprostu serce sie kraja tyle zapłaconych podatków do Państwa a teraz nam za to podziekowali.Bardzo prosimy o pomoc jakąkolwiek mamy zadłużone mieszkanie na 1150 zł możemy straci zaraz dach nad głowa chetnie za te pieniadze zrobie komus remont oraz światło w lodówce ale to nie wazne .Najwazniejszy jest nasz synek nie ma mleka .Przyjmiemy każdą pomoc Kiedys sie odwdzięczymy jak staniemy na nogi .Jakby ktoś chciał remont zrobie za półdarmo Bardzo chetnie pujdę nawet do kogoś pracowac bo zona teraz musi byc z synkiem .Prośimy ludzi o jakąś nadzieję dla nas .Bo juz nie dajemy rady .Numer telefonu podamy osobom które powaznie potraktuja nasza sytuacje.Jesteśmy naprawdę w trudnej sytuacji​

 
reklama
Panie Zbyszku widzę ,że udało się przenieśc do tego działu..

ja właśnie wróciłam z zakupów dla Pana..
proszę napisac na Blogu ,że jest Pan na tym dziele,żeby dziewczyny które zaangażowały się w pomoc wiedziały gdzie Pana szukac .
 
Witam! rowniez uwazam ze trzeba pomoc. mam pampersy wlasnie 3. paczka jest juz otwarta ale byly zurzyte z niej moze ze 3 sztuki bo okazaly sie jednak za male. pomimo tego ze mam corcie to posiadam troche rzeczy dla chlopca. zakupie wtedy jeszcze mleko. niech Pan napisze co potrzeba. co z kosmetykow dla dziecka? obojetnie jakie? zeby uczulenie nie wyszlo. a co z zabawkami? tez moge cos wyslac.
 
Pnie Zbyszku...
kupiłam dla Was 3 mleka bebico1
zupy-barszcz,żurek,barszcz biały
konserwy
pasztety
makarony
ryż
herbatę
koncentrat,musztardę ,chrzan.....
oliwę
płatki musli


mój mąż doszedł do wniosku ,że lepiej Wam to przywieść niż wysyłać pocztą bo to koło 50,60zł za przesyłkę bedzie..
czy możemy przyjechać w niedzielę koło 16?????????
oczywiście damy i wracamy do domu.
proszę o odpowiedź ;)
 
Mama 05 jesteś wielka:):tak:

Mi też szkoda kasy na przesyłkę, dlatego jak tylko macierzyńskie wpłynie na konto zaraz wyśle kaske chociaz na 2 puszki mleka

P Zbyszku śliczny synek
 
Witam.

CZytalam posty z lezka w oku:( to straszne....wyplate mam w przyszlym tygodniu, to odezwe sie do Pana i Kupie cos dla was.
Popatrze moze jakies ciuszki znajde bo mam dziewczynke ale pare napewno sie znajdzie ciuszkow dla chlopca:)

A moze Pan napisac jak synek ma na imie?

Mam nadzieje ze szybko los sie odwroci i znajdzie Pan prace:)
 
reklama
jestem..
byłam u Pana Zbyszka-dostali 2 siatki jedzenia i 3 szt mleka dla synka..
2 mleka są od Forumowiczki Carolineeee:))

jeśli któraś z Was bedzie chciała przesłać Im jakąś nawet drobną kwote to piszcie na PW podam nr konta..
są na prawdę w potrzebie....
jeśli przejrzycie szafę i macie jakieś ubranie 38/40 na 165 cm wzrostu to pomóżcie Im..
buty rozmiar 38...


my z mężem po wypłacie na pewno coś Im jeszcze pomożemy-to są skromni ,szczerzy ludzie i wierzcie mi ,że watro im pomóc stanąć na nogi....
ja pomogę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry