reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
witam przepraszam że tak późno odpisuje ale nie wiedziałem że tu też mam wiadomości .Priorytetem sa pieluszki i herbatka oraz płyn do kapieli dla maluszka.Jeżeli ma Pani ciuszki bardzo chetnie przyjme bardzo dziękuje za zainteresowanie

dziekuje bardzo nam przyda sie Twoja pomoc Dzięki takim ludziom jak Wy wszyscy chce się wstawac rano
pozdrawiam dane kontaktowe przeslę na e-mail jak będą potrzebne

Synek ma na imie Filip bardzo bede wdzieczny za pomoc

Dziekujemy wszystkim za zainteresowanie nasza sytuacja
 
Ja jutro wysle plyn do kapania, mydelko, chusteczki nawilzane, herbatke.

Panie Zbyszku mam nadzieję ze nie obrazicie sie Panstwo jesli kilka rzeczy typu np dicoflor ktory zawsze moze sie przydać, beda napoczete...
 
do mama05 Nie wiem jak mamy dziękowac .Gdyby nie Pani nic by nie wyszło z naszych starań .Widzimy jakie Pani wkłada zaangażowanie w nasza sprawe .Powiem krótko .Ma Pani ogromne serce
pozdrawiam
 
Wielki ukłon w strone wszystkich ludzi którzy choc na chwile zatrzymali sie na tym forum i zainteresowali sie nasza sytuacja .Wielkie dzięki dla ludzi którzy nam pomogli i chca pomóc .Wielkie bijace serce w Wasza strone przesyłamy .I wielka dzide w strone MOPS która nas olała
 
W takim razie jutro wyjdzie paczka ode mnie:)

Przepraszam za te napoczete rzeczy, ale chce pomoc na tyle ile moge, sama mam coreczke niepelnosprawna, wydatkow mamy mase ale chociaż troche chcemy pomoc...wiem jak cenna jest pomoc od dobrych duszyczek:) a dobro przecież powraca:)
 
Panie Zbyszku dziękuję za miłe słowa...

tak jak pisałam ,damy rade bo zawsze znajdzie sie ktoś kto chce i może pomóc..
sił do walki życzę i wiary ,że będzie dobrze..

mój mąż rozwiesi w pracy info ,że wykona Pan tanio remont...

a jak sprawa z mieszkaniem????był właściciel??są jakies ustalenia?


Marta ukochaj Olę ;)
Tobie równiez siły życzę !!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Staram sie pomoc i dalam linka na moj watek mam nadzieje ze znajda sie osoby ktore chetnie pomoga:)
Ja jutro zaczynam skladac paczuszke wiec za pare dni Wam wysle...
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry