reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Panie Zbyszku.
Jutro przejrzę ciuszki po Emilku.
Dziś już nie dam rady bo zaraz idę do pracy na 3 zmianę.
Koło środy postaram się wysłać paczuszkę.
Oprócz ciuszków dla bąbla,postaram się dorzucić coś jeszcze.
Pozdrawiam Asia
 
reklama
Witam. Dziękuje Julia za link. Chętna jestem do pomocy, ale nie wiem gdzie szukać informacji takich jak: wiek dziecka, miejsce zamieszkania...
 
Do mama05 dzwonił do nas i mamy poprostu doline dał nam czas do ostatniego .nie wiem jak to bedzie kiedyś takie pieniadze potrafiłem zarobic w 2-3 dni ale teraz .Nie wiem jak to zrobic gdy do pracy ide za dwa tygodnie ,nie mam od kogo Pozyczyc nawet .nawet dałbym w zastaw samochód za pożyczke oddałbym na pewno ale czym bede woził potem narzędzia do pracy .Musze cos wymyslec
 
dziękuje wszystkim .jakby ktos chciał zrobic tanio remont bardzo prosze o kontakt bo musimy koniecznie zapłacic zaległoś za mieszkanie nawet małą pierdółke wszystkiego sie podejme
pozdrawiam
 
Kurcze to bardzo krotki czas...mam nadzieje ze znajdziecie jakis pomysl! niewiem moze macie w domu cos co mozna sprzedac?! rtv,zloto lub cos...?
A czasem nie jest tak ze wlasciciel niemoze cie wyrzucic? ze macie jakas ochrone? zima, niemowlak i wogole...
Moze ktos kto wiec cos na ten temat ci doradzi...jesli mialbys isc do pracy to za jakis czas bys mogl cos wplacic dlugu...
Trzymam kciuki za wasz rodzinke!
 
do julia 0903 Niestety moze nas wywalic bo mamy podpisana umowe najmu okazjonalna .nie mamy co sprzedac Duzo sprzedaliśmu zeby zapłacic zusy i podatki jak nas oszukali .mam narzędzia ale bedą mi potrzebne za 2 tygodnie.Nie wiem Wiem jedno kraś nie pujde na pewno .Rodzice wychowali mnie na uczciwego człowieka i jestem z tego dumny.mam nadzieje że jutro cos wskóram
pozdrawiam
 
Do wszystkich co chca nasze dane kontaktowe prosze pisa na priv bo z bloga usunałem adres i telefon żeby komuś do czegoś czami nie posłużyły bo wystarczy nam problemów
 
reklama
Panie Zbyszku napisałam na PW,czekam na adres,,jutro zakupie co moge, i wysle od razu jak dzisiaj dostane adres...
zycze powodzenia....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry