reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosimy o Pomoc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Owszem po czasie przeprosiłas ale to jak ona sie wtedy czuła to okropne zresztą tak samo jak ja dzis włączając komputer.!!! Najlepiej zmieszac ludzi z błotem!
 
reklama
Pan Zbyszek wysłał umowę.
Ma pracę, tym samym na chwilę obecną sytuacja jego rodziny się na tyle poprawiła iż nie musi już korzystać z pomocy.

Trzymam kciuki za kolejne zlecenia.
 
Chcieliśmy podziekowac wszystkim jescze raz co nam pomogli .Bardzo nam przykro że znalazły sie osoby co nam nie wierzą i uważaja nas za oszustów i nierobów.Bestyja dostała stosowna dokumentacje żeby podważyc te oszczerstwa .Prosze pomóc ludziom których uważacie ża potrzebujacych tylko im nie wypominajcie tak jak nam to wypomniałyście ..Wielkie dzieki dla osób które w nas nie zwątpiły Pozdrawiam was wszystkich i dziekuje .Zapraszam do kontaktu z nami na pw jakbyscie chciały .Ponieważ wątek zostanie usuniety na Nasza prośbe gdyz nie mamy już siły na to .Bo oszczerstwa pod naszym adresem bardzo zabolały.Osoby które uważaja że niepotrzebnie nam pomogły prosze o kontakt na pw oddamy zawartośc paczek gdyż nieszczerej pomocy nie chcemy Pozdrawiam i życze powodzenia WSZYSTKIM MAMĄ
 
Kolejnym dowodem na to ze Zbyszek pracuje jest to ze wczoraj po rracy sp[otkał sie z mamA05 i jesterm pewna ze ona to potwierdzi!!

No więc właśnie jeśli pracuję i macie pieniądze to nie wiem dlaczego cały czas przyjmujecie paczki...przecież mieliśmy wam pomóc na początek a nie zaopatrzyć Was we wszystko na pół roku. Każdy ma swoją rodzinę i musi ja utrzymywać ,nam też nikt za darmo nie daję.
 
Chcieliśmy podziekowac wszystkim jescze raz co nam pomogli .Bardzo nam przykro że znalazły sie osoby co nam nie wierzą i uważaja nas za oszustów i nierobów.Bestyja dostała stosowna dokumentacje żeby podważyc te oszczerstwa .Prosze pomóc ludziom których uważacie ża potrzebujacych tylko im nie wypominajcie tak jak nam to wypomniałyście ..Wielkie dzieki dla osób które w nas nie zwątpiły Pozdrawiam was wszystkich i dziekuje .Zapraszam do kontaktu z nami na pw jakbyscie chciały .Ponieważ wątek zostanie usuniety na Nasza prośbe gdyz nie mamy już siły na to .Bo oszczerstwa pod naszym adresem bardzo zabolały.Osoby które uważaja że niepotrzebnie nam pomogły prosze o kontakt na pw oddamy zawartośc paczek gdyż nieszczerej pomocy nie chcemy Pozdrawiam i życze powodzenia WSZYSTKIM MAMĄ


Umiecie pięknie mówić i robić z ludzi idiotów. Ja się już na to nie dam nabraa A Maciej chętnie się spotka żeby wyjaśnić tą sytuację o niby złym traktowaniu bo jest tym wszystkim zaskoczony...I skoro tak źle Zbyszkowi było u niego dlaczego mi tego nie powiedział ani w sobotę ani wczoraj jak dzwoniłam.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry