reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prosówki

mritula

Zaciekawiona BB
Miasto
lublin
Rozwiązania
0
Witam.
Mam do was pytanie drogie mamusie.Moje maleństwo urodziło się z prosówkami na nosku.Pani położna jak i pediatra przy domowej wizycie powiedziały ,że znikną one w ciągu kilku-kilkunastu dni.Dziś moja niunia ma dwa miesiące,a prosóweczki,jak były tak przez cały czas są.Chciałabym wiedzieć jakie są przyczyny ich powstawania i jak można się ich pozbyć??? Może ktoś coś wie na ten temat???
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi

reklama

kora10

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
witam.Adrianek 10 pażdziernika skończył 4 miesiące i dopiero teraz prosóweczki zeszły mu z noska.Więc nie ma się co martwić.POZDRAWIAM

A

ania_zywa

Gość
U Hani było podobnie:tak:. A na dodatek jedne jej znikały a pojawiały się drugie;-):-). Wszystko poznikało:tak:.

mritula

Zaciekawiona BB
Miasto
lublin
Rozwiązania
0
Dzięki za odpowiedzi .Martwiłam się, bo doszłam do wniosku,że pani doktor powinna wiedzieć co mówi,a te krostki naprawdę bardzo mnie denerwują.
Nie mogę się doczekać kiedy poznikają. pozdrawiam

Do góry