reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosówki

mritula

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2007
Postów
36
Miasto
lublin
Witam.
Mam do was pytanie drogie mamusie.Moje maleństwo urodziło się z prosówkami na nosku.Pani położna jak i pediatra przy domowej wizycie powiedziały ,że znikną one w ciągu kilku-kilkunastu dni.Dziś moja niunia ma dwa miesiące,a prosóweczki,jak były tak przez cały czas są.Chciałabym wiedzieć jakie są przyczyny ich powstawania i jak można się ich pozbyć??? Może ktoś coś wie na ten temat???
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi


glitter-candy_10_17_2007_08_04_35_13090.gif

glitter-bubble-gum_10_17_2007_08_09_26_52943.gif

 
reklama
witam.Adrianek 10 pażdziernika skończył 4 miesiące i dopiero teraz prosóweczki zeszły mu z noska.Więc nie ma się co martwić.POZDRAWIAM
 
Dzięki za odpowiedzi .Martwiłam się, bo doszłam do wniosku,że pani doktor powinna wiedzieć co mówi,a te krostki naprawdę bardzo mnie denerwują.
Nie mogę się doczekać kiedy poznikają. pozdrawiam


glitter-candy_10_17_2007_08_04_35_13090.gif

glitter-bubble-gum_10_17_2007_08_09_26_52943.gif

 
Do góry