reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o interpretację wyników badania nasienia

Dołączył(a)
15 Sierpień 2020
Postów
5
Witam. Staramy się z narzeczoną o dziecko. Jeśli ktoś zna się na wynikach badań nasienia to prosimy o interpretację. Będziemy wdzięczni
 

Załączniki

  • IMG_20200815_140845.jpg
    IMG_20200815_140845.jpg
    287,8 KB · Wyświetleń: 2 912
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję, podniosłyście mnie na duchu. Jestem stymulowana lamettą i duphastonem, co strasznie mnie już męczy, więc gdyby wyniki męża też były bardzo zle to chyba bym się załamała.
reklama
Jestem tu nowa i również poproszę o pomoc w interpretacji badań męża, ponieważ wizytę mamy dopiero pod koniex września. Jeśli wstawiam ten wpis nie tu gdzie trzeba, proszę poprawcie mnie. Trudno mi tu się jeszcze odnaleźć[emoji846]
Wyniki niezłe, ale morfologia na granicy więc tak czy siak partner musi o siebie zadbać, aby było jeszcze lepiej [emoji12]
A czy partner pije dużo wody? Bo próbka wydaje się być rozcieńczona.
 
Wyniki niezłe, ale morfologia na granicy więc tak czy siak partner musi o siebie zadbać, aby było jeszcze lepiej [emoji12]
A czy partner pije dużo wody? Bo próbka wydaje się być rozcieńczona.
Tak, pije bardzo dużo wody, więc może dlatego. Kupiliśmy już też witaminy więc mam nadzieję, że będzie lepiej🙂 staramy się od 10 miesięcy, więc szukamy przyczyny po obu stronach. Dziękuję bardzo za odpowiedź🙂
 
Ja bym tak krytycznie tego nie interpretowała... 4% to norma, dlatego wynik jest w normie... Ale to moje zdanie [emoji4]
Oczywiście również dbalabym o dobra dietę, suplementy nie zaszkodza...
 
Dziękuję, podniosłyście mnie na duchu. Jestem stymulowana lamettą i duphastonem, co strasznie mnie już męczy, więc gdyby wyniki męża też były bardzo zle to chyba bym się załamała.
 
Rozwiązanie
Chciałbym się dowiedzieć co sadzicie o wynikach męża czy jest szansa?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220221_073344_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    Screenshot_20220221_073344_com.google.android.apps.docs.editors.docs.jpg
    176,3 KB · Wyświetleń: 63
Do góry