reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o interpretację wyników badania nasienia

Dołączył(a)
15 Sierpień 2020
Postów
5
Witam. Staramy się z narzeczoną o dziecko. Jeśli ktoś zna się na wynikach badań nasienia to prosimy o interpretację. Będziemy wdzięczni
 

Załączniki

  • IMG_20200815_140845.jpg
    IMG_20200815_140845.jpg
    287,8 KB · Wyświetleń: 2 864
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję, podniosłyście mnie na duchu. Jestem stymulowana lamettą i duphastonem, co strasznie mnie już męczy, więc gdyby wyniki męża też były bardzo zle to chyba bym się załamała.
reklama
Nieprawidłowych 91% ale morfologia 9%. Norma jest od 4%.
Jest bardzo duża ilość plemników. Z 222mln 9% to naprawdę dobry wynik. Nie masz się co martwić. Mąż ma bardzo dobre wyniki.
PS. Jedynie doczepiła bym się do aglumytacji.To jest zlepianie się prawidłowych plemników. Gdzieś czytałam o syrpie na kaszel co pomagał na to. Ale nie jestem w stanie napisać nic konkretniejszego.
 
Dziewczyny możecie też mojego faceta wyniki zobaczyć przed wizytą u lekarza? Z góry dziękuję ☺️☺️
 

Załączniki

  • Screenshot_20200908_113013.jpg
    Screenshot_20200908_113013.jpg
    116,9 KB · Wyświetleń: 126
Dziewczyny możecie też mojego faceta wyniki zobaczyć przed wizytą u lekarza? Z góry dziękuję [emoji3526][emoji3526]
Wyniki są w porządku, poza morfologia, jest 2%,a norma jest 4%.
Maz niech bierze suplementy, zmieni dietę, uprawia sport, pije wode ze szklanych butelek, nie przegrzewa jajek i nie korzysta z sauny.
Powinno pomóc.
 
Jestem tu nowa i również poproszę o pomoc w interpretacji badań męża, ponieważ wizytę mamy dopiero pod koniex września. Jeśli wstawiam ten wpis nie tu gdzie trzeba, proszę poprawcie mnie. Trudno mi tu się jeszcze odnaleźć🙂
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--903311780.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--903311780.jpeg
    141,6 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Jestem tu nowa i również poproszę o pomoc w interpretacji badań męża, ponieważ wizytę mamy dopiero pod koniex września. Jeśli wstawiam ten wpis nie tu gdzie trzeba, proszę poprawcie mnie. Trudno mi tu się jeszcze odnaleźć[emoji846]
Jest okay [emoji3577]
Ma trochę obniżona koncentracje plemników na ml, ale całkowita ilość jest ponad normę, więc okay.
Morfologia 4% spoko.
 
Do góry