reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o ocenę schematu 11 miesięczniaka

Dołączył(a)
9 Styczeń 2011
Postów
9
Miasto
obecnie Wielka Brytania, niedługo Gorzów Wlkp.
Witam, proszę o ocenę i porady co powinnam zmienić

ok 7:30 śniadanie : musli lub kaszka zbożowo-owocowa na mleku modyfikowanym (150 ml mleka+

ok 10:30-11:00 drugie śniadanie: tost (z żółtkiem lub z avokado lub s białym serkiem lub z samym masłem + serek żółty dla dzieci pałeczka) + owoce (np. banan z mango zgniecione łyżeczką lub owocki gotowe) + mały jogurt owocowy ( czasami zamiast kanapki ciasteczka dla dzieci bez cukru)
(do kanapki próbuję dac ogórek kiszony, pomidor ....ale nie smakuje mu)

14:00 :obiad przeważnie ze słoiczka 250

16:30 kaszka na mleku modyf (120-150ml) + podjada nasz obiad ( np brokuł, kalafior, ziemniak i daję troszkę mięska jeśli nie jest smażone)

18:30 przed snem mleko modyfikowane z butelki -mało ok 100 ml czasem mniej ,czasem troszkę więcej

nie wiem czy jadłospis jest dobry, proszę powiedzieć, czy na 2 śniadanie nie je za dużo? on ma wtedy taki apetyt....
A może powinnam dodać na pierwsze śniadanie tost a na drugie same owoce i jogurt?

Chciałabym powoli zrezygnować ze słoiczków i mam takie pytanie czy mogę podac synkowi zupkę o 14:00 i żeby o 16:30 zjadł z nami normalnie obiad?
ale co wtedy z kaszką na kolacje? bo ten obiad to wsumie by była jego kolacja, gdzyż synek o 18:30 już idzie spać na noc, boję się że ma za mało nabiału, mało pije mleka.
Moim proboblemem jest to że synek chodzi dosyć wcześnie spać i nie mam kiedy wciskać mu tych posiłków, a do tego ma jeszcze 2 drzemki w ciągu dnia.

proszę pomóc mi ułożyć dobry jadłospis z uwaga na to że szybko chodzi spać, o 18:00 jest juz kąpany....ale ziewa niesamowicie i nie chcę go przetrzymywać na siłę, mogłabym dać przed kąpaniem te kaszkę, ale wtedy posiłek będzie półtorej godziny po obiedzie i nie wiem czy będzie miał ochotę.
 
reklama
Do góry