reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o odpowiedź

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Hej dziewczyny mam pytania do was.

1. Czy którejś z was po luteinie podjezykowej przy wywolaniu miesiaczki skrócił się cykl? Moje wczesniejsze cykle 34-36 dni a teraz wynikalo by ze mialabym 28-30 dniowe.

2. Dwudniowe plamienie 13 i 14 dzień cyklu (27.12 i 28.12), 16 dzień cyklu dużo wodnistego śluzu, miałam wrażenie jak bym się posikała (30.12). Współżyłam z mężem 10, 12, 13, 15 dnia cyklu bez zabezpieczenia. Teraz z obserwacji śluzu nie zauwazylam juz takiego wodnistego jedynie taki biały kremowy i jest go bardzo mało.
Czy to mogły być dni płodne?

Dziekujs bardzo za odpowiedzi :)
 
reklama
Jak najbardziej przy 28 dniowych cyklach owu wypada ok.14-15dc. Przy 30dniowych owu 15-16dc.
Ale dni płodne są już 5 dni przed i żołnierzyki czekają sobie na jajeczko. :)
 
Jak najbardziej przy 28 dniowych cyklach owu wypada ok.14-15dc. Przy 30dniowych owu 15-16dc.
Ale dni płodne są już 5 dni przed i żołnierzyki czekają sobie na jajeczko. :)

Aha czyli jednak to mogly byc dni plodne wraz z owulacja :) i oczywiście moglo dojsc do zaplodnienia. Tylko nie rozumiem czemu po tej luteinie skrocil mi sie cykl.
 
1. Ja na wywołanie okresu brałam duphaston ale to w prawie to samo co luteina i normalnie cykle miałam 50/60 dni. Przy leku 27 dni. Także u mnie skrócił cykl.
2. Wygląda to na dni płodne. Ja też zawsze mam wtedy dużo wodnistego śluzu.
Powodzenia :)
 
Ja ogólnie miałam nieregularne cykle po 50-60 dni i podejrzenie pcos. Jeden cykl miałam stymulowany i wtedy po owulacji dostałam duphaston i faktycznie cykl 27 dni. W kolejnym cyklu bez stymulacji owulacja była 24 dnia więc jak na mnie to i tak szybko i wtedy zaszłam już w ciążę. Natomiast już parę lat temu kiedy się jeszcze o dziecko nie starałam tylko miałam zanik miesiączki to dostałam luteinę pod język. Po 3 próbach dostałam okres ale nie był już regularnie.
 
Ja ogólnie miałam nieregularne cykle po 50-60 dni i podejrzenie pcos. Jeden cykl miałam stymulowany i wtedy po owulacji dostałam duphaston i faktycznie cykl 27 dni. W kolejnym cyklu bez stymulacji owulacja była 24 dnia więc jak na mnie to i tak szybko i wtedy zaszłam już w ciążę. Natomiast już parę lat temu kiedy się jeszcze o dziecko nie starałam tylko miałam zanik miesiączki to dostałam luteinę pod język. Po 3 próbach dostałam okres ale nie był już regularnie.

Aha dziekuje bardzo za odpowiedz. Mam nadzieję ze mi sie uda zajść w ciąże od razu.
Od paru dni zaczelo mnie bolec podbrzusze sporadycznie oraz szczypia piersi przy sutkach. Moze akurat :)
 
reklama
reklama

Podobne tematy

Do góry