reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o odpowiedź

L

Lenka95

Gość
Witam
Proszę pomóżcie mi bo nie wiem co myśleć. Ostatnia miesiączkę miałam 9 września, 20 i 23 września wspolrzylam bez zabezpieczeń koniec był w środku miałam wtedy dni plodne. Następna miesiączkę mam mieć 7 października. Od kilku dni chodzę często do łazienki, jest mi niedobrze, boli mnie podbrzusze i mam tkliwe piersi. Proszę powiedzcie mi czy mogę być w ciąży czy to jednak zbliżający się okres.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Rozwiązanie
Jak się nie zabezpieczasz w dni płodne i jeszcze facet kończy w środku to jest coś dziwnego w tym ze mozesz być w ciąży? Idz zrób test z krwi beta hcg, a jak sie boisz kupic test ciążowy to zamow na allegro. A jak sobie wmówisz, że jesteś w ciąży to ze stresu mozesz nie dostac okresu jeszcze z 2 tygodnie i mieć wszelkie mozliwe objawy ciąży, niestety tak działa podświadomość.
Witam
Proszę pomóżcie mi bo nie wiem co myśleć. Ostatnia miesiączkę miałam 9 września, 20 i 23 września wspolrzylam bez zabezpieczeń koniec był w środku miałam wtedy dni plodne. Następna miesiączkę mam mieć 7 października. Od kilku dni chodzę często do łazienki, jest mi niedobrze, boli mnie podbrzusze i mam tkliwe piersi. Proszę powiedzcie mi czy mogę być w ciąży czy to jednak zbliżający się okres.
Jak mamy to zgadnąć? :)
Do miesiączki jeszcze 4 dni. Zrób test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki ewentualnie badanie z krwi beta hcg.
 
Nie trzeba być specjalistą, możesz być w ciąży albo ciąży być nie musi a objawy występują o podłożu psychosomatycznym, jedyne co można Ci polecić to test w dniu terminu @ a do tego czasu uzbroić się w cierpliwość. Nic więcej nie da się zrobić.
Witam
Proszę pomóżcie mi bo nie wiem co myśleć. Ostatnia miesiączkę miałam 9 września, 20 i 23 września wspolrzylam bez zabezpieczeń koniec był w środku miałam wtedy dni plodne. Następna miesiączkę mam mieć 7 października. Od kilku dni chodzę często do łazienki, jest mi niedobrze, boli mnie podbrzusze i mam tkliwe piersi. Proszę powiedzcie mi czy mogę być w ciąży czy to jednak zbliżający się okres.
 
Jak się nie zabezpieczasz w dni płodne i jeszcze facet kończy w środku to jest coś dziwnego w tym ze mozesz być w ciąży? Idz zrób test z krwi beta hcg, a jak sie boisz kupic test ciążowy to zamow na allegro. A jak sobie wmówisz, że jesteś w ciąży to ze stresu mozesz nie dostac okresu jeszcze z 2 tygodnie i mieć wszelkie mozliwe objawy ciąży, niestety tak działa podświadomość.
 
Rozwiązanie
Do góry