reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o odpowiedź

asiorek82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2010
Postów
302
Witam
Mam pytanie odnośnie porodu czy rozległe żylaki (nogi,pachwiny, wargi sromowe małe i duże przy czym zaznaczę że na wewn. wardze sromowej pojawił się mi bolesny żylak którego niestety cały czas czuje )są wskazaniem do CC?? Na ostatnim usg gin. stwierdziła że mała jest dość spora 4100-4300 więc przypuszczam że bez nacięcia krocza się nie obejdzie,czy jest to bezpieczne dla mnie przy takich dolegliwościach?? czy upierać się przy CC?? Proszę o odpowiedz.Z góry dziękuje .
Pozdrawiam
 
reklama
Witam-trudno jest na Pani pytanie odpowiedzieć- najlepiej poradzić się ginekologa, który się na stałe zajmuje ciężarną. Często rozległe żylaki sromu są wskazaniem do cięcia cesarskiego, ale jeszcze raz podkreślam, że ginekolog badając widzi i wtedy może proponować takie rozwiązanie ciąży.
 
Do góry