reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o opinie-wózek x-lander xt

reklama
nie sprawuję się w ogóle:( dla mnie najgorszy wózek na świecie. Ciężki, ogromny nie mieści się na chodniku, w samochodzie między półkami w sklepie, dziecko jakoś tak dziwnie w niego wpada, system opuszczanie i podnoszenia siedziska beznadziejny (na jakiś durnych paskach nie da się ułożyć do pozycji całkowicie siedzącej tylko zawsze jest takie prawie półleżące)
Wsadziłam do niego Maksa na wiosnę zeszłego roku (gdzieś w maju) a w czerwcu już robiłam zdjęcia do sprzedaży i kupiłam zupełnie inny wózek.
Zdecydowanie odradzam kup coś mniejszego, lżejszego i poręczniejszego. xlander to straszna krowa tylko cenę ma dobrą:(
 
Ja takze odradzam ten wozek, ma malenką gondole, dziecko po 3 miesiacach juz sie do niej nie miesci. Z czystym sumieniem moge za to polecic wozek firmy Jedo, maja dobra cene, sa stosunkowo lekkie, latwo sie skladają, po zlozeniu nie sa zbyt duze, maja tak zrobiona gondole ze dziecko moze w niej siedziec, jesli chodzi o mojego Stasia to bardo to lubi:), gondola jest duża:) ja korzystam z tego wozka od 4 miesiecy, nadal wygląda jak nowy i gdybym dzis po raz kolejny miała wybrac wozek to wybor rowniez padlby na jedo.
 
ja mam x-landera x-run (na 3 wielkich kołach), może to nie dokładnie to samo ale ja jestem zadowolona. Jest zwrotny, lekki, dziecko siedzi dobrze (ma 7 miesięcy). Nie opuszcza się na płasko do leżenia ale moja mała i tak na spacerach nie śpi, a jak się zdrzemnie to i na pół-leżąco da radę. Taki wózek wybrałam żeby jeździć nim po łąkach, górach, różnych takich terenowo-spacerowych trasach i w tej roli się sprawdza doskonale, nie mam też z nim żadnego problemu na osiedlu, na schodach, chodnikach, w windzie. Na codzień widzę że większość mam jeździ po mieście czy osiedlu wózkami typu "parasolka" ale nie wyobrażam sobie wyjścia z takim wózkiem w góry czy do lasu
 
no to duzy dzieciak;) Na pewno wózki x-lander trochę kosztują, ale nie jest to aż bardzo przesadzona kwota. Z koleżanek, które miały takie wózki to właściwie wszystkie były zadowolone, na pewno nic się nie rwało, ułamywało itp. czasami tylko ciężko się nim kierowało, skręcąło itp. w sensie, że trochę siły trzeba było włożyć, ale nie wiem czy to jest wada, lepsze to niż ma skręcać we wszystkie strony samoczynnie wlasciwie
 
reklama
troche mam do czynienia z różnymi wózkami, i muszę powiedzieć że ten jest jednym z lepszych wózków i warto go kupić, prosty w obsłudze, stabilny i z wyglądu bije klasyką:) mi sie bardzo podoba, fakt cena powalająca, ale myślę że naprawdę warto zainwestować!
 
Do góry