reklama

prosze o opinie

Temat na forum 'Archiwum "poronienia"' rozpoczęty przez zosia24, 9 Styczeń 2009.

1. zosia24

zosia24

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Poroniłam w 19 tygodniu nie wiadomo dlaczego lekarz mówi że kiedy będę gotowa psychicznie można się starać wszystkie badania są dobre Bardzo chce znowu zajść w ciąże co sądzicie o próbach po pierwszym okresie Proszę o pomoc i rady

2. Sylwia'

Sylwia' Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    To zależy. Czy poronienie nastąpiła samoistnie? Jeśli tak to nie ma przeciwwskazań. Jeśli maluszek został usunięty podczas zabiegu łyżeczkowania to radzę odczekać 3 miesiące.

3. reklama
  4. Sasetka

Sasetka Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi lekarz powiedzial, ze po pierwszej miesiaczce od zabiegu moge juz zachodzic w ciaze, ale wiekszosc sklania sie jednak ku opinii, zeby odczekac te trzy miesiace i dac czas organizmowi czas na regeneracje. Zwlaszcza, ze Twoja ciaza byla tak zaawansowana.
    Ogromnie mi przykro, przesylam tysiace cieplych mysli.

Ostatnia edycja: 9 Styczeń 2009
  5. Diana_81

Diana_81 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja straciłam synka w 23 tc więc też późno.
    lekarz powiedział że te pół roku dobrze by było odczekać, przeżyć żałobę, zregenerować siły, porobić badania
    jeszcze lepiej byłoby odczekać rok.
    po stracie chciałam natychmiast być znowu w ciązy. Po upływie jakiegoś czasu zrozumiałam że lekarz ma rację i trzeba dać sobie trochę czasu. Nie tylko na regenerację fizyczną, ale też psychiczną. u mnie zresztą 2 cykle były bez owulki...
    pozdrawiam, trzymaj się

6. Sylwia'

Sylwia' Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zarówno w szpitalu, jak i na pierwszej wizycie kontrolnej powiedziano mi, że trzy pierwsze cykle muszę odczekać. Szkoda, bo są one podobno bardzo płodne. Niestety zajście w ciąże od razu po zabiegu zwiększa znacznie szanse na poronienie we wczesnej ciąży zdrowego zarodka!!! Może on nie mieć w twojej macicy jeszcze odpowiednich warunków. Macica musi być zagojona po zabiegu, aby maluszek mógł się w niej zagnieździć i rosnąć.
    Jeśli nie było łyżeczkowania to można od razu się starać.

7. zosia24

zosia24

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzięki że piszecie pozdrawiam

Ostatnia edycja: 14 Styczeń 2009
  8. MoN!a

MoN!a Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zosia24 radzę ci poczekać. lepiej jakoś wytrzymać te 3 miesiące i potem się starać o dziecko niż zajść w ciążę teraz i się cały czas zastanawiać czy to nie wpłynie źle na dzidziusia

9. zosia24

zosia24

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    myślę że skoro lekarz dał mi zielone światło to się zdecyduje przecież on wie co robi jest bardzo dobrym specjalistą

10. reklama
  11. iławianka

iławianka wrześniowa mama 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja radzę Tobie poczekać jeżeli chcesz zajść w kolejną ciążę to przecież jest spory wysiłek dla organizmu. Na razie dobrze się odżywiaj bierz folik i zacznij starania po trzech miesiącach. Mi lekarz zresztą też tak radził. Może być świetnym specjalistą ale tak naprawdę my jesteśmy dla nich kolejnymi pacjentkami nie wczuwają się zbytnio w naszą sytuację. Pozdrawiam i przemyśl to jeszcze.

Poleć forum