reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pilną pomoc

Dołączył(a)
16 Listopad 2015
Postów
2
Miasto
Tomaszów Maz.
Witam. Sprawa dotyczy uznania ojcostwa. Mianowicie chodzi o to, ze w listopadzie odbyła się.sprawa na której sąd wydał nakaz zrobienia testów DNA i obciazyl kosztami ojca dziecka, ten miał 2tyg na uiszczenie opłaty, aby sąd wysłał akta do kliniki. Czekałam 2 miesiące na datę kiedy mam stawić się z dzieckiem na badnia i cisza. Wczoraj przyszło pismo, ale z sądu .!!! Z terminem rozprawy na luty. Napisałam do tego człowieka czy zapłacił za testy i okazało się, ze nie. Moje.pytanie brzmi czy na rozprawie w lutym sąd znów wyda nakaz zrobienia testów? Nie obawiam się ich wyniku, ale choć mieć już to za sobą.
 
reklama
Patka, mam skromne doświadczenie sądowe, tzn, głównie jako świadek, ale w Twoim przypadku powinna być możliwość porozmawiania z osobą prowadzącą sprawę i zadania takiego pytania. Nie dziwię się, że Ci zależy na szybkiej informacji, czas leci, a facet się miga. Trzymam kciuki.
 
Patka, zazwyczaj jest tak, ze sad kaze zrobic test, a pozniej juz zapada tylko wyrok (na podstawie zeznan). Czyli jak nie zrobil, to na 99% bedzie po prostu musial placic alimenty. Trzymam kciuki, zeby bylo wlasnie tak w lutym! Powodzenia :)
 
Do góry