reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o polecenie

kimi90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2016
Postów
225
Czesc dziewczyny. Czy moglybyscie polecic mi jakas wyciskarke wolnoobrotowa do sokow? Chcialabym corce oszczedzic gotowych soczkow z butelek, a i starsza zachecic do picia zdrowszego soku, a pojecie w temacie mam marne. Bede bardzo wdzieczna.
 
reklama
Hej, gorąco polecam wyciskarki firmy Sana. Trochę kosztują ale warto. Taką ma moja mama, teściowie i kilkoro znajomych też się namówiło.
Można w nich nie tylko wyciskać soki z każdego owocu i warzywa ale i robić mleka, masła orzechowe, mieli wszystko nawet kawę mieli. My mamy model EUJ707C od prawie 3 lat. Beazawaryjna, a używana conajmniej raz dziennie. Pokochaliśmy ją szybko i żałowaliśmy tylko tego, że tak późno ją kupiliśmy.
Jak masz więcej pytań zapraszam na prv.

Napisane na N958St w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak dla mnie pierwszym kryterium przy wyborze wyciskarki było znalezienie dobrego sklepu stacjonarnego co ma więcej niż jeden model. Ja jestem z Krakowa i akurat mamy tu taki sklep więc od razu tam poszłam, pojedynczym stoiskom nie wierze bo trzeba zachwalać to co jest. Jak dla dzieci to polecam Huroma daje klarowne soki, a według dzieci to jest najważniejsze.
 
Do góry