reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc a może nawet o romozwe

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2017
Postów
1
Wiec tak , dzień dobry jestem tutaj nowa mam 23 lata i mieszkam za granica od 10 lat no ale to nie po to jestem tutaj , chodzi o to ze kocham się ze swoim chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia uprawiamy stosunek przerywany , i ostatnio miałam okres 14.09.2017 dostałam 2 dni przed spodziewanym okresem ponieważ byłam bardzo przeziębiona i dzień przed zaczęłam brać antybiotyk a na drugi dzień dostałam plamienia jasna różowa krew bez żądnych boli , później pokazało się więcej krwi i w nocy ból podbrzusza :-/ okres trwał 3 dni prawie a kolejne 4 dni były dziwne bo pokazała się plamka mała śluzu brązowego i znów zniknęła na kilka godzin później znów się pokazało na chwile i znów zniknęło na cały dzień i dopiero wieczorem się pokazało z krwią jasna różowo i brązem na papierze i znów zniknęło a okres mam przeważnie 5 dni a tutaj dzień 7 i pod koniec dnia znów to samo , strasznie codziennie złe się czuje , spac mi się chce i ostatnio zjadłam taki serek co go nigdy nie lubiałam , mam wrażenie ze piersi mi się powiększyły i sutki mnie pieką i znów mam problem z katarem znów powrócił ...nic mi się nie chce . A z chłopakiem kocham się prawie cały czas i ostatnio w dni płodne się kochaliśmy . Proszę was kobietki bardziej doświadczone o jakas pomoc lub o doradzanie . Jestem 2 tygodnie po okresie . Pozdrawiam
 
reklama
Zrob test i bete bedziesz miala odpowiedz żadnego wyjścia tutaj innego nie widze.
Ciaza z przerywanego sie zdarza ale w moim otoczeniu nigdy nie spotkalam sie z czyms takim w moim przypadku tez nie;)
No chyba ze nie zdarzy haha
 
Do góry