reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc, by nie odcięli nam wody.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pieszczoszka kiedyś musi być lepiej prawda? :sorry2:
dzięki że się odezwałaś...

sa dobrzy ludzie na świecie co pomagają... ale są jak widać i Ci co tylko krytykują nie znając sytuacji...
i to najlepiej za plecami...
nie wiem czy to krytyka?????? to rzeczywiste odniesienie do Twojej sprawy
Dorotor ma racje i to swieta, pierwsze co sie robi z pieniedzmi to placi rachunki,pozniej na jedzenie i zycie,a jak starcza to na przyjemnosci np wakacje
jak sie robi odwrotnie mozna sie dorobic problemow i dlugów
 
reklama
Mozi tak robimy... nie mamy z czego odłożyć bo nam nawet na rachunki nie starcza do końca... z tąd problemy z płatnościami... Oplat stałych na 2300 a dochodów mamy na 1800.... brak nawet na opłaty wszystkie. Jedzenie dostajemy od teściowej...
myślę nad wyprowadzką do miasta.... intensywnie...

edit:
bijesz o te wakacje?? Ani 1 zł nie wydałam a zaoszczędziłam jeszcze na tygodniowym jedzeniu ... tesciowa dostala dofinansowanie z pracy i byla tak dobra i nas zabrała. Inaczej ta kasa by jej przepadła....
 
Ostatnia edycja:
Rzeczywiscie czytam co się tutaj dzieje to parodia! Laska prosi o pomoc a wy wytykacie od razu co robi tak a co siak!
Moja UWAGA jest taka nie chcecie pomagac nie pomagajcie, a nie pięć tysięcy zbędnych komentarzy!
Jeśli macie zastrzeżenia to poprostu lepiej nie pisać nic niż ranić dziewczynę!
 
Dziewczyny nie nam osadzac...u nas ciezko z kasa, szukam pracy czasami dorobie piszac wypracowania, prezentacje maturalne, czasami w restauracji 5 zl za godz. Wiadomo rachunki najwazniejsze ale czasami jednak trzeba cos kupic dziecku same wiecie jak jest, wyskoczy cos i po naszych planach a z taka sytuacja finansowa ciezko miec cos odlozone na czarna godz. Jednak nie mi osadzac dziewczyne, skoro prosi o pomoc to chyba potrzebuje. Jesli ktos nie chce niech nie pomaga ale nie nam krytykowac, nie bylysmy i nie widzialysmy.
 
Amen :) :tak:


Pozatym Larvunia wcale nie czeka aż jej manna spadnie z nieba tylko robi coś, szuka wyjścia :)

Ja osobiscie ręczę za nią i zapraszam do zakupów jej szyciaków :)

ja ostatnio zamówiłam etui na laptopa i było cudne ~!


A to super kotek ;)


DSC07884.JPG
 
larvunia- współczuję sytuacji w jakiej się znalazłaś. A za jaki okres masz nie zapłaconą tą wodę- bo to całkiem spora kwota jest.
A masz dodatek mieszkaniowy? Tylko nie wiem czy na wsi też się należy.
Co do oceniania- dziewczyny różnie bywa w życiu, a teraz są takie czasy że wystarczy jeden miesiąc gorszy i można wpakować się w długi nie do ogarnięcia- wystarczy jakaś choroba, zepsuty samochód, jakaś poważna awaria w domu, coś co jest na prawdę pilne i już nie wystarczy na rachunek.
A później ciężko jest nadgonić zaległe rachunki jak dochody co miesiąc takie same.
 
reklama
Larvunia przesłała dokumenty.
Gdyby nie potrzebowała pomocy nie dostałaby zgody na założenie wątku.

Czasami możne się noga powinąć i jednorazowy zastrzyk pomocy może tą sytuacje odwrócić.

W chili obecnej na jej prośbę zamykam watek.
I zasmuca mnie to , ze ostatnio każdy watek kończy się nagonką.

Wygląda na to , ze ten dział traci rację bytu a szkoda....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry