reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
hej, bardzo Ci współczuję, palę światełko za Twojego Adama [*]
proszę Cię jeżeli możesz coś więcej napisać to może będę w stanie poradzić.
napisz proszę jaką dokładnie miałaś umowę tzn. jaka ona była : czy to była umowa na czas określony czy na zastępstwo?
czy z Adamem mieliście zaplanowany ślub?
czy mieszkaliście razem?
proszę napisz mi to coś poradzimy razem.
głowa do góry. myśl teraz o Waszym dziecku. o pomoc możesz zwrócić się do MOPS-u, oni od tego są.
 
KFIATKA- bardzo Ci wspolczuje tego co przezywasz....co za zrządzenie losu......piszesz ,ze dasz dziecku imie po tacie...rozumiem wiec ,ze bedzie synek- bo jesli tak to napisz mi swoj adrec na PRIVA a ja po moim synku wysle Ci ubranka,tyle moge dla Ciebie i Twojego dziecka zrobić....
napisz rownież to o co prosi Cie POLUSIA- skoro sie zna to Ci pomoze ,ale musi miec te informacje....

ciężki czas przed Toba,ale jestes mamą i poprostu musisz byc silna dla maluszka i byc dla Niego wsparciem.
tule Cie w żalu i rozpaczy!!
 
Anno,

napisz tu najlepiej, jaka pomoc by Ci się najbardziej teraz przydała, bo prawnie ja np. pomóc nie mogę, ale rzeczowo - zawsze jakoś forumki byłyby w stanie coś Ci podesłać.

Bądź dzielną Mamą - dla Waszego Dzieciątka.
 
Kfiatka- przede wszystkim wyrazy współczucia .... musisz sie teraz trzymać dla twojego maleństwa ono jest najważniejsze .... a odnośnie nazwiska i imienia po tacie może warto udać sie do Urzędu Stanu Cywilnego w twoim miejscu bo przecież tam sie uznaje dzieciaczki i zapytać co powinnaś w takiej sytuacji zrobić ..... że twój narzeczony miał uznać i nadać nazwisko ale zginął .... jeżeli oni Ci nie pomogą to cie pokierują gdzie dalej powinnaś załatwić .....
 
Kfiatka, Aniu, nawet nie potrafię sobie wyobrazić tego co czujesz, przez co przechodzisz, ale musisz być silna dla Waszego synka. Niestety nie znam się na prawie pracy, na tyle, by móc Ci cokolwiek radzić. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, któa pokieruję Cię odpowiednio...
Napisz proszę, co Ci jest dokładnie potrzebne, zrób może taką listę, a wspólnymi siłami może coś zadziałamy....poradzimy...
Trzymaj się dzielnie...
PS. może udaj się do USC, opieki społecznej lub innych instytucji - tam są fachowcy i będa wiedzieć, jak Ci pomóc, gdzie pokierować itp.
 
Kfiatka Mega współczucia !!!! To straszne co Ciebie spotkało ale pamietaj ze teraz musisz byc podwójnie twarda. Ja co prawda prawa nie konczyłam ale mysle sobie ze w każym mieście maja w Urzędzie miasta maja bezpłatne dyzury prawnicy. Moze powinnas skorzystac z jego usług?? Co do uznania ojcostwa to ja sobie mysle ze skoro to byl wypadek w pracy to wkroczył tam prokurator a pierwsze co oni robia to pobieraja materiał DNA wiec z tym raczej nie powinno byc problemu nawet jezeli ciało zostało skremowane. Kochana dowiedz sie kiedy jezt prawnik w Urzedzie bo skoro rodzina ojca dziecka srednio sie interesuje Tobą i jego potomkiem to moga robic pod górke a wtedy lepiej zebys kogos kompetentnego miała przy sobie. Jezeli chodzi o pomoc materialna to podejrzewam ze sie forumowiczki skrzykna i nie zostawia cie samej!!!!
 
reklama
Aniu, witaj!
Masz wiadomość ode mnie.
Ściskam Cię bardzo mocno i modlę się za Was!

Spróbuj znaleźć darmowe porady prawne, tak jak już wspomniano. Wierzę, że znajdzie się ktoś, kto zechce Wam pomóc!
 
Ostatnia edycja:
Do góry