reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

Kurcze Aniu to bardzo smutne i straszne co Cię spotkało... I wcale się nie dziwię że czujesz się tak źle. Ale musisz byc teraz bardzo silna żeby walczyc dla waszego maluszka!
I dziewczynki dobrze piszą - zrób może jakąś listę i napisz co by Ci się najbardziej przydało - wiem że pewnie wszystko ale każdy cos tam dorzuci i będziemy skreślac z listy to co juz masz....
I faktycznie idź do MOPSu i opieki społecznej - zapytaj co możesz w takiej sytuacji zrobić - jako samotnej matce napewno coś Ci przysługuje...

I przede wszystkim nie poddawaj się!
 
reklama
Kochana tak bardzo mi przykro, nawet nie wiem co napisać...
Popytam znajomych o ciuszki itp.
jak tylko coś uzbieram, to dam Ci znać...
Pozdrawiam i życzę dużo siły...
Co do testów, to się nie znam, ale tak myślę, że DNA ojca czy rodzeństwa Adama będą podobne więc może na tym by mogli się podeprzeć...
 
Bardzo ale to bardzo Ci współczuje nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co teraz przeżywasz:-( ale musisz być silna i musisz dać rade dla synka. Ja również bardzo chętnie Ci pomogę ściskam mocno
 
Dziewczyny jesteście kochane... wszystkie...,dziękuję za wsparcie, zainteresowanie i pomoc,
mieszkam na Dolnym Śląsku i mam problem z połączeniem z internetem, cały czas szaleją u nas burze i niestety powodzie, a ja mam bezprzewodowy i zasięg mi zanika...

Nie jestem w stanie odpisać i podziękować każdej z Was...

Dzisiaj na USG w 22 tygodniu lekarz stwierdził, że to prawdopodobnie chłopiec, maluch kręcił się i miał trochę mało płynu owodniowego, bo mamy upały po 30 stopni i nie nadążam z uzupełnianiem płynów, więc chyba będę miała jednak małego Adasia...

BPD 45mm 19hbd,5dni
AC 151mm 20hbd, 2dni
FL 33mm 20hbd, 2dni
Położenie płodu: zmienne
Łożysko ściana : przednia
wg Grannuma: 0
AFI: prawidłowe
Zarys główki i kręgosłupa w uwidocznionym odcinku prawidłowy
Serce czterojamowe, żołądek typowo, pęcherz moczowy uwidoczniono...


Pytacie czego potrzebujemy... zaczynamy z maluszkiem od zera:
Nie mamy ciuszków, śpioszków, kaftaników, pajacyków, zimowych ubranek, butelek, laktatora, podgrzewacza, pieluszek tetrowych, kosmetyków do pielęgnacji niemowlaka, kocyków, pościeli, kołderki, wanienki, łóżeczka, wózka...
Sama wychowałam się i urodziłam w biednej rodzinie, więc nawet najmniejsza rzecz będzie dla nas WIELKĄ POMOCĄ.

Nie mam też ubrań ciążowych, noszę aktualnie rozmiar XL, 176cm ale mam koszulki po Adamie i bluzy, mama przerobi mi też spodnie.

Ja mam 175cm a tatuś miał 190cm, więc dzidziuś chyba będzie duży...
Obym karmiła piersią jak najdłużej.

z MOPSu dopiero po urodzeniu dziecka mogę liczyć na jednorazowy zasiłek celowy na kaszki, środki czystości czy pieluszki i na jednorazowe becikowe, bo pierwszą wizytę miałam w 6. tygodniu ciąży.


Nie mam telefonu komórkowego, ponieważ umowa była na Adama i plus gsm nie wyraził zgody na cesję umowy po zmarłym, numer przepadł.
Mam wyłącznie dostęp do internetu, przy dobrej pogodzie, mój numer gg3075505, e-mail: limonka75@onet.eu
Jeśli jakieś ciuszki będę się powielać, przekażę je nastepnej potrzebującej mamie na forum babyboom.

Gdybyście jednak mogły dla nas cofnąć czas...

Anna Kwiatkowska
B. Chrobrego 3d/3
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie


Aniu nic się nie martw sa na świecie ludzie o duzych serduszkach i wierze ze nie zostawia cie i Twojej dzidzi bez pomocy.
Ja dzisiaj juz wysłałam Ci kilka ciuszków dostałam adres od mama05 fakt) w wiekszosci na dziewczynke gdyz nie wiedzialam ze spodziewasz sie chlopca ale mam nadzieje ze sie przydadza. Jezeli dasz mi troche czasu zorganizuje Ci jakas niewielka paczke w najblizszym czasie. Trzymaj sie kochana i pamietaj ze walczysz za Was dwoje. Cieplutko was pozdrawiam.
 
Ania ja wysyłam do Ciebie kilka rzeczy min. laktator, ubranka ciążowe i parę innych rzecz. co więcej napiszę jak zapakuję paczkę aby dziewczyny wiedziały co. na twój adres mailowy napiszę co zrobić z punktu prawnego, napiszę go jak moja Pola pójdzie spać koło 21. Jestem z Tobą myślami i ile będę mogła to pomogę.
mam ochraniacze do łóżeczka 2 szt też je wyśle i mam fotelik samochodowy 0-9 kg tylko nie wiem ile będzie paczka kosztowała.
popatrzę co jeszcze mam a nie używam już po moich dziewczynkach. znając mnie mam dużo rzeczy zachomikowane i Aniu będe to pewnie przesyłała partiami.
 
Ostatnia edycja:
Aniu, mam dla Ciebie już trochę kosmetyków na początek, dostałam paczkę w pracy i to za dużo dla nas, 3 butelki aventu, ciuszki też już jakieś mam w poniedziałek albo we wtorek puszczę Ci pierwszą paczkę. Dobrze że z dzidziulkiem ok, dbaj o siebie a my już tu zadziałamy z pomocą :tak::-)
 
Ja wyślę 19 kapsułek witaminy D i 19 witaminy K. Do tego ciuszki dla Małego, może uda mi się jakieś kosmetyki. Myślę że dziwczyny które będą wysyłać jakieś "grubsze rzeczy" typu wanienka, czy może wózek, niech napiszą tutaj to wówczas unikniemy powtórek... pozdrawiam i mam nadzieję ze wspólnymi siłami coś poradzimy w tych ciężkich chwilach Ani...
 
KAKAMI- super,ze tez pomożesz-Twoj synek akurat wyrosnie z tego co Ani bedzie potrzebne...ciesze sie ,ze tu zajrzalaś:) ukochaj swojego maluszka!:tak:


dziewczyny-mysle,ze ubranka,kosmetyki ,pieluchy ,chusteczki, to sa rzeczy ktorych nigdy dosc...ale jak ktoras bedzie wysylala wozek,przewijak,lozeczko,posciel to napiszcie ,zeby nie wysylac drugi raz

POLUSIA- wyslala laktator,ochraniacze na lozeczko-świetnie!!!! dowiedz sie kochana jak z tym fotelikiem:tak:
MAMAPAULINKI-3butelki-super!!!
czekamy na lozeczko
wozek
przewijak
posciel

ja wysle ubranka i kocyk-mam taki sliczny niebiesciutki-uwielbiam go,ale Adasiowi sie bardziej przyda!!
 
reklama
Do góry