reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

Aniu,

z całego serca Ci współczuję :-(
Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego maluszka. Zastanowię się jak mogłabym Ci pomóc.
 
reklama
Ogromna tragedia Cię spotkała.Musisz być silna dla dobra dzieciątka:)Tyle rąk się wyciaga do Ciebie, uwierz ,ze dasz radę:)
Mam przewijak niebieściutki , wózek wielofunkcyjny BabyActive Breaker,popielaty z jasnokremowymi wstawkami i bladoróżowymi jakbyś chciała to nie ma sprawy.Po dwójce dzieci ale czysciutki i sprawny. O taki. wklejam zebys zobaczyła na zdjeciach. To nie moja aukcja zaznaczam .Poprostu nie mam w laptopie zdjęć.WÓZEK BABYACTIVE BREAKER OLSZTYN TANIO (1183247228) - Aukcje internetowe Allegro Jesli odpowiadałby to wyślę.

Do caritasu idż, tam nie odmówia pomocy.
Wózek i przewijak wyśle na swój koszt oczywiście.Mam jeszcze matę do zabaw.mozna do listy dopisac
 
Ostatnia edycja:
Ja piszę się na podarowanie kombinezonu i mam też buciki zimowe ani razu nie noszone. Mój synuś urodził się malutki ,a buciki były dobre dopiero w lato jak miał pół roku ;-) Zaraz wkleję zdjęcia.


Uploaded with ImageShack.us

5dzdjcie2884j
 
Ostatnia edycja:
FROTKA,MARCEPANEK- suuuper!!! bardzo fajnie-Wasz pomoc jest rowniez bardzo cenna!! zaraz dopisze do listy co doszlo i co zostalo do zalatwienia:tak:

FROTKA- wozek super-mysle ,ze KFIATEK sie ucieszy!!!!

MAUREEN- na pewno cos wymyslisz kochana:) masz PW.
 
Dziewczyny, tetrowe pieluchy mamy, ale przydałyby się pamperki, co?? I to w mega ilościach i rozm!! I może jakieś zabaweczki dla małego, bo przecież to też ważne...no i nie zapominajmy o Ani - wszelakie ciuchy i kosmetyki przydadzą się dziewczynie...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jesteście kochane... wszystkie...,dziękuję za wsparcie, zainteresowanie i pomoc,
mieszkam na Dolnym Śląsku i mam problem z połączeniem z internetem, cały czas szaleją u nas burze i niestety powodzie, a ja mam bezprzewodowy i zasięg mi zanika...

Nie jestem w stanie odpisać i podziękować każdej z Was...

Dzisiaj na USG w 22 tygodniu lekarz stwierdził, że to prawdopodobnie chłopiec, maluch kręcił się i miał trochę mało płynu owodniowego, bo mamy upały po 30 stopni i nie nadążam z uzupełnianiem płynów, więc chyba będę miała jednak małego Adasia...

BPD 45mm 19hbd,5dni
AC 151mm 20hbd, 2dni
FL 33mm 20hbd, 2dni
Położenie płodu: zmienne
Łożysko ściana : przednia
wg Grannuma: 0
AFI: prawidłowe
Zarys główki i kręgosłupa w uwidocznionym odcinku prawidłowy
Serce czterojamowe, żołądek typowo, pęcherz moczowy uwidoczniono...


Pytacie czego potrzebujemy... zaczynamy z maluszkiem od zera:
Nie mamy ciuszków, śpioszków, kaftaników, pajacyków, zimowych ubranek, butelek, laktatora, podgrzewacza, pieluszek tetrowych, kosmetyków do pielęgnacji niemowlaka, kocyków, pościeli, kołderki, wanienki, łóżeczka, wózka...
Sama wychowałam się i urodziłam w biednej rodzinie, więc nawet najmniejsza rzecz będzie dla nas WIELKĄ POMOCĄ.

Nie mam też ubrań ciążowych, noszę aktualnie rozmiar XL, 176cm ale mam koszulki po Adamie i bluzy, mama przerobi mi też spodnie.

Ja mam 175cm a tatuś miał 190cm, więc dzidziuś chyba będzie duży...
Obym karmiła piersią jak najdłużej.

z MOPSu dopiero po urodzeniu dziecka mogę liczyć na jednorazowy zasiłek celowy na kaszki, środki czystości czy pieluszki i na jednorazowe becikowe, bo pierwszą wizytę miałam w 6. tygodniu ciąży.


Nie mam telefonu komórkowego, ponieważ umowa była na Adama i plus gsm nie wyraził zgody na cesję umowy po zmarłym, numer przepadł.
Mam wyłącznie dostęp do internetu, przy dobrej pogodzie, mój numer gg3075505, e-mail: limonka75@onet.eu
Jeśli jakieś ciuszki będę się powielać, przekażę je nastepnej potrzebującej mamie na forum babyboom.

Gdybyście jednak mogły dla nas cofnąć czas...

Anna Kwiatkowska
B. Chrobrego 3d/3
58-160 Świebodzice
woj. dolnośląskie
Bardzo, bardzo ci współczuję. Ale zobacz twoje maleństwo rozwija się cudownie. Ty jesteś dla niego domem, a po porodzie ono będzie twoim życiem. Adaś nie będzie mógł bez ciebie żyć a ty bez niego.Myśl o nim, będzie ci napewno lżej. Po urodzeniu jak zobaczysz jego uśmiech...
Kochana wysłałam ci wiadomość na gg.
Ja mogę ci zaproponować pracę, którą ja też wykonuję. Potrzebny jest jednak wkład 30 lub 135zł, ale jak widzę ile osób chce ci pomóc to myślę że i te pieniążki też by się znalazły. Ja obiecuję maxymalną pomoc w tej kwestii. proszę tylko o kontakt.
Trzymam za was mocno kciuki.Pozdrawiam
 
Agapa, witaj :*, super, że chcesz pomóc. Napisz tylko co to za praca i na co są to pieniążki, wspólnymi siłami może uda się zebrać kasę...
 
Ja dołożę swoje jak będe u taty za tydzień, mam nowe powłoczki na pościel do łóżeczka i ręczniki z kapturkiem dla maluch. Na pewno też dołożę sie jesli trzeba do wkładu na pracę.
Aniu pozdrawiam i trzymaj kochana dzielnie. Na pewno nie zostawimy cię samej.
 
dziewczynki ja do mojej paczki dorzucę jeszcze paczkę pamperów. nie są to te najmniejsze, to są 2 zużyliśmy tylko z paczki jedna sztukę i po nich moja Pola dostała uczulenie. dokładam jeszcze oliwkę w żelu dla Adasia a dla Ani balsam na brzuszek w ciąży.
na pewno będą im potrzebne jeszcze rzeczy do kąpieli jak: ręczniki, kosmetyki, jakaś gąbeczka dla Adasia.
 
reklama
Do góry