reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
no i ciuszki wieksze dla małego tez mogę jakieś podesłać czapeczki, na pewno pomogę :-) napiszcie co jeszczep otrzebne najl dopisywac do listy co juz jest...


Polusia :*



na pewno przyda się aspirator do noska wiec tu ja sie piszę :))))
 
Ostatnia edycja:
myślę że z mlekiem to może poczekajmy aż się Adaś urodzi, bo żeby się nie okazało że mały będzie alergik ( odpukać ).
a co do paczki to chyba najlepiej będzie albo zapakować do pudła albo wysłać kurierem, tylko nie wiem ile to niestety kosztuję.
 
Cytuje za anowi82: paczke mozna wyslac przez kuriera. paczka do 30kg kosztuje 20zl. podaje strone Tanie przesyłki, przesyłki kurierskie,przesyłki,tanie przesyłki kurierskie
wyjdzie napewno taniej anizeli przez poczte

To niech mama zdecyduje co do wózka, mój po dziewczynkach.Link jak wygląda wstawiłam wczesniej.
Przewijak i matę wyslę i tak.Mam też kilka maskotek , pajacyk ubranko Mikołaja na świeta ,tylko może byc za duze .Zobaczymy kiedy sie Adaś urodzi i jak duzy:)
 
Ostatnia edycja:
ja dorzucam jeszcze nosidło dla dzidzi, nam się nie sprawdziło i leży. kurcze ciekawa jestem ile ja jeszcze rzeczy znajdę:) szkoda Aniu tylko że nie mieszkasz bliżej, bo mogłabym to na raty ci przynosić a tak muszę pomyśleć zanim zamknę paczkę dla Was :)
 
DZIEWCZYNY ale nam sie udalo szybko zebrac tyle rzeczy!!!jutro uzupelnie liste o nowe rzeczy!!!!super!

zeby sie tylko Ania odezwala i wybrala sobie wozek skoro ma do wyboru!!
 
reklama
Hejka!
Ja tez coś tam z ubrań wykombinuję:
ogrodniczka jeansowa dla Ani
spodnie i tunika ciążowe
i na pewno coś po Kacprze, tylko muszę się do tego dokopać...
;-)
 
Do góry