reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

reklama
Nie wierzę :no::no:
Gdzie tu do jasnej cholery sprawiedliwość.....
Mam nadzieję że ktoś będzie w stanie napisać co u Ani.
No i ewentualnie gdzie paczki wysyłać?
 
Kfiatka, przemysl dobrze, czy warto tu na forum pisać takie posty - ma tu dostęp kazdy, takze sąd czy prokuratura, a rowniez rodzice/siostra Adama, którzy moga w swej zyczliwosci doniesc sądowi, jakie masz o nim zdanie. A niestety zaden prawnik nie lubi, jak się podwaza jego kompetencje :no: Boję się, że przez to tylko sobie zaszkodzisz. Rodzice Adama wyjdą na spokojnych, cichych emerytów, którzy nikomu krzywdy nie zrobili, a Ty na niezrównowazoną babę, co robi "cyrk" na sali. A przeciez tego nie chcesz....

Pamiętaj, ze sedzia tez czlowiek i odbiera Ciebie, jak i ich na podstawie "pierwszego wrazenia" a na to miala okazję właśnie wczoraj.

Oczywiście rozumiem Twoją wsciekłość i zal, sama jestem choleryczką, wiec pewnie bym tą babę miała tam ochote rozszarpać, no ale niestety trzeba sie ugryźć w jezyk i mówić tylko sucho o faktach.
 
reklama
Kfiatka, pisz, ale na zamkniętym, niech Twoi wrogowie nie znają Twoich odczuć, nie zasługują na to.
 
Do góry