reklama

Proszę o pomoc dla małej Oliwki.

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez marta0808, 30 Listopad 2013.

1. marta0808

marta0808 Początkująca w BB

Kochani mała Oliwka potrzebuje naszej pomocy - wydaje mi się, że jeżeli każdy poświęci chwilkę na przeczytanie tego profilu zrozumie, że gra toczy się o być albo nie być dla Tej wspaniałej, nic nikomu nie winnej dziewczynce. Niektórzy mogą pomyśleć "... ok, współczuję ale jest wiele dzieci którym należy pomóc - nie zbawię przecież całego świata..." i te osoby mają rację - jest wiele takich dzieci i nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu - ale możemy "uratować świat" dla chociaż jednego istnienia... Nie znam Oliwii ale wewnętrzny głos podpowiada mi, że tak należy zrobić. Trzeba zacząć od jednego życia aby w przyszłości ktoś mógł się na nas wzorować i pomóc innemu potrzebującemu. Nie życzę tego nikomu, ale My również możemy znaleźć się w podobnej sytuacji. Oliwia jest córeczką znajomych mojej koleżanki ze szkolnych lat - proszę Was o wsparcie akcji w taki sposób jaki każdy będzie uważał za stosowny i na jaki każdego indywidualnie stać. Może to być pomoc materialna ( nie muszą być duże sumy - liczy się każda złotówka), mogą to być rzeczy przekazane rodzicom Oliwki na aukcje charytatywne czy chociażby rozpowszechnianie wiadomości o Oliwii wśród znajomych. Oczywiście każdy zrobi co uważa za stosowne. Dziękuję i pozdrawiam, Marta
    W mojej główce wojna: Fundacja Dzieciom ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ zbiera w Siepomaga.pl
    http://www.facebook.pl/dlaoliwki

2. reklama

Poleć forum