reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dziewczynki:)

Kasienkadg

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Lipiec 2008
Postów
1 282
Miasto
Dąbrowa Górnicza
No wiec zaczne od tego ze od 3 miesiecy staramy sie z moim mezczyzna o dzidziusia.Zaczelo sie od tego ze podejrzewalam ze jestem w ciazy ale dostalam @ wiec przestalam o tym myslec.Jednak moje 2 ostatnie @ byly dosc dziwne - krotsze i bez skrzepow krwi. Wszystko bylo by jak wczeniej gdyby nie to...ze urosl mi brzuch! I jestem pewna ze to nie jest od jedzenia bo jem bardzo malo!I nieraz kiedy przyloze sobie rece do brzuszka to czuje takie jakby skurcze albo jak by mi sie tam cos ruszalo.Test robilam ale jakos pomiedzy terminami @ - wyszedl negatywny.A i do tego urosly mi piersi. Mieszcze sie tylko w jeden moj biustonosz.caly dzien jestem zmeczona a jak przychodzi wieczor to spac nie moge;] No i strasznie mi sie odbija...Nie wiem co mam myslec o tym.Czy miala ktoras podobnie albo zna kogos kto tak mial?

Pozdrowionka:-p
 
reklama
Nie napisałaś kiedy było bzykanko a i nie sądze,że brzuch rośnie zaraz po zapłodnieniu :sorry2: No mi przynajmniej nie rósł.
Najlepsza rada to pójśc na bete lub czekać na @ i robić testa.Innaczej nikt nie wywróży :eek:;-):tak:
 
Bzykanko jest od 4 miesiecy bardzo czesto (rowniez w dni plodne) takze prawdopodobienstwo jest baaardzo duze. Wiem ze mozna miec @ w czasie ciazy wiec jesli u mnie by tak bylo to wyglada mi to na 3 - 4 miesiac:szok:
 
Kasienkadg ja na Twoim miejscu zrobiłabym test bete. moja mama przez 3 miesiące krwawiła myśląc że to miesiączka a była w ciąży :tak:. życzę Tobie aby wszystko było oki:tak: pozdrawiam :-)
 
Muszę się dowiedzieć gdzie można u mnie zrobić sobie takie badanko. A swoją drogą bardzo mnie zdziwiło że test wyszedł negatywny. Ale tego akurat nie biore pod uwage.Moja kuzynka byla w ciazy a testy wykazywaly ze nie jest wiec tez im ufac za bardzo nie mozna :p
 
Mi testy z apteki nigdy niewychodziły nawet jak byłam w 10 tyg :szok: tylko badanie krwi beta. można zrobić praktycznie w każdej przychodni a już na pewno w szpitalach ..
powodzenia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zrób betaHCG czyli test ciążowy z krwi. Ja tez mialam do 4 czy nawet 5 miesiąca w ciązy krwawienia w terminie @... A test ciążowy w ok 4-5 tygodniu ciąży wyszedł mi słabiutko pozytywny a ok 12 tygodnia negatywny (robiłam sobie zeby miec ładne dwie kreseczki na pamiątkę ;-) :-D)
 
Do góry