reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o pomoc jakie zasilgi moge brac w ciazy

Dołączył(a)
6 Marzec 2019
Postów
4
Hej mam takie pytanie jestem osobą bezrobotną i jestem w 36tyg ciazy o jakie zasiłki moge sie starac? Moja położna środowiskowa zawiadomila mops o mojej sytuacji i maja do mnie przyjechać na wywiad. Tylko ja nie wiem co mam mówić bo mieszkam z moja mama a ojciec dziecka to moj chłopak widujemy się i planujemy zamiesskac razem po urodzeniu dziecka razem tylko nke jestesmy zareczeni ani nie planujemy narazie ślub. Wiedzie moze co mam powiedzieć jak sie beda pytac mnie jak ja zyje i wogole kto mnie utrzymuje jedzenie kupuje moja mama ale nie nie utrzymuje mnie po kasy nie dostaje ani od niej ani od chłopaka plis pomoze mi ktos co mam mówić żeby dostać zasilek jaki kolwiek z góry dzięki
 
reklama
Hej mam takie pytanie jestem osobą bezrobotną i jestem w 36tyg ciazy o jakie zasiłki moge sie starac? Moja położna środowiskowa zawiadomila mops o mojej sytuacji i maja do mnie przyjechać na wywiad. Tylko ja nie wiem co mam mówić bo mieszkam z moja mama a ojciec dziecka to moj chłopak widujemy się i planujemy zamiesskac razem po urodzeniu dziecka razem tylko nke jestesmy zareczeni ani nie planujemy narazie ślub. Wiedzie moze co mam powiedzieć jak sie beda pytac mnie jak ja zyje i wogole kto mnie utrzymuje jedzenie kupuje moja mama ale nie nie utrzymuje mnie po kasy nie dostaje ani od niej ani od chłopaka plis pomoze mi ktos co mam mówić żeby dostać zasilek jaki kolwiek z góry dzięki
Jedzenie, mieszkanie, rachunki zapewne płaci mama więc jednak utrzymuje. Ktoś jeszcze z Wami mieszka i dokłada się bądź dzieli z wami dochód mamy tworząc z wami gospodarstwo domowe? Jeśli będzie uzasadnione mops może przyznać jakąś zapomogę. Tak to dopiero po porodzie przysługuje Ci kosiniakowe przez rok i zapewne becikowe i zasiłek rodzinny na dziecko. Ew 500+, zależnie od dochodu póki co.
 
Do góry