reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc. Krwawienie implantacyjne ?

EWELISIA 19

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
230
Hej dziewczyny

Ostatni okres miała 24.06. 2021 staram się o dziecko od jakiegoś czasu jednak taka sytuację miałam 1 raz ( byłam w ciąży wcześniej jednak nie udało się ) . Do owulacji doszło 6.07.2021 i właśnie wtedy staraliśmy się o dziecko . 7 dni późnej źle poczułam się w pracy miałam skurcze podbrzusza byłam osłabiona i mocniej się pocilam. Gdy poszłam do łazienki na papieże zauważyłam krew jednak wyglądała dziwnie była bardzo jasna i w naprawdę małej ilości. Jakby śluz połączony z lekkim sokiem malinowym . Nie do końca wiem co mam o tym myśleć . Czy to mogło być krwawienie implantacyjne czy coś innego ? Proszę o pomoc
 
reklama
Jeśl 4 dni temu miałabyś plamienie implantacyjne to dzisiejszy test już na 100% byłby pozytywny więc po prostu go zrób i to rozwieje Twoje wątpliwości
Hej dziewczyny

Ostatni okres miała 24.06. 2021 staram się o dziecko od jakiegoś czasu jednak taka sytuację miałam 1 raz ( byłam w ciąży wcześniej jednak nie udało się ) . Do owulacji doszło 6.07.2021 i właśnie wtedy staraliśmy się o dziecko . 7 dni późnej źle poczułam się w pracy miałam skurcze podbrzusza byłam osłabiona i mocniej się pocilam. Gdy poszłam do łazienki na papieże zauważyłam krew jednak wyglądała dziwnie była bardzo jasna i w naprawdę małej ilości. Jakby śluz połączony z lekkim sokiem malinowym . Nie do końca wiem co mam o tym myśleć . Czy to mogło być krwawienie implantacyjne czy coś innego ? Proszę o pomoc
 
Jeśl 4 dni temu miałabyś plamienie implantacyjne to dzisiejszy test już na 100% byłby pozytywny więc po prostu go zrób i to rozwieje Twoje wątpliwości
Właśnie myślałam żeby zrobić test w niedzielę / poniedziałek bo następna miesiączka za 5 dni . Nie chciałabym się pospieszyc za bardzo
 
Trochę się stresuję w ostatniej ciąży się nie udało mimo dobrej bety gdyż progesteron był naprawdę niski . Teraz od lekarza mam Dupasthon i mam nadzieję że się udało . Po prostu nie chce się nastawiać przed czasem
Ale bierzesz już duphaston ? Bo jeśli beta wyjdzie to raczej powinnaś już brać skoro to był problem ostatnio. Ja tez jestem po jednej stracie, teraz początek 2 ciąży, wszystko jest w porządku jestem obstawiona lekami, a jeśli o betę chodzi to po pierwszej miałam traumę bo robiłam betę chyba ze 25 razy ale się przemogłam :) Trzymam kciuki !
 
Ale bierzesz już duphaston ? Bo jeśli beta wyjdzie to raczej powinnaś już brać skoro to był problem ostatnio. Ja tez jestem po jednej stracie, teraz początek 2 ciąży, wszystko jest w porządku jestem obstawiona lekami, a jeśli o betę chodzi to po pierwszej miałam traumę bo robiłam betę chyba ze 25 razy ale się przemogłam :) Trzymam kciuki !
Biorę betę od 9 lipca jedna tabletkę dziennie 10 mg . Lekarz kazał teraz brać 2 tabletki na wszelki wypadek . Mam nadzieję że się udało . Co dziwne podczas ostatniej ciąży testy wychodziły z każdego moczy tylko nie porannego mimo że nie piłam dużo przed snem
 
Może być to plamienie implantacyjne ale nie musi🤷 tak jak dziewczyny piszą idź na betę to będziesz wiedzieć a w twoim przypadku po stracie to chyba lepiej wiedzieć predzej.
Mi na trzy ciążę plamienie implantacyjne trafiło się raz, w ostatniej i już myślałam że okres się zacznie ale rano już nie było śladu i nic się nie rozwinęło z tego -@a nie przepraszam rozwinęła się teraz 11miesieczna maruda 😁😁
Trzymam kciuki i życzę powodzenia
 
Zastrzeli mnie ktoś.....każdy jego upadek nawet na dupę powoduje lament stąd do kosmosu....🤯🤯🤯

Dzień dobry 😜
 
reklama
Do góry