reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc. Krwawienie implantacyjne ?

reklama
Hej dziewczyny
Byłam dziś na becie i wyszło 0,20 czyli brak ciąży . Jednak nie do końca wiem co się z mną dzieje . Pierwszy raz podczas cyklu źle się czuje boli mnie co jakiś czas podbrzusze z jednej strony ciągle jestem zmęczona i szybko się mecze . Do tego przy samobadaniu szyjka macicy wysoko i twarda . Zostały 2 dni przed miesiączką i martwię się że coś jest nie tak
 
Hej dziewczyny
Byłam dziś na becie i wyszło 0,20 czyli brak ciąży . Jednak nie do końca wiem co się z mną dzieje . Pierwszy raz podczas cyklu źle się czuje boli mnie co jakiś czas podbrzusze z jednej strony ciągle jestem zmęczona i szybko się mecze . Do tego przy samobadaniu szyjka macicy wysoko i twarda . Zostały 2 dni przed miesiączką i martwię się że coś jest nie tak
a czemu nie pójdziesz do lekarza?
 
Hej dziewczyny
Byłam dziś na becie i wyszło 0,20 czyli brak ciąży . Jednak nie do końca wiem co się z mną dzieje . Pierwszy raz podczas cyklu źle się czuje boli mnie co jakiś czas podbrzusze z jednej strony ciągle jestem zmęczona i szybko się mecze . Do tego przy samobadaniu szyjka macicy wysoko i twarda . Zostały 2 dni przed miesiączką i martwię się że coś jest nie tak
Idz do lekarza , to może być problem z progesteronem , moja bratowa miala takoe objawy ,plamienie przed @ ,nudności, ból jajników ,okazało się że ma polip na jajniku
 
Hej dziewczyny
Byłam dziś na becie i wyszło 0,20 czyli brak ciąży . Jednak nie do końca wiem co się z mną dzieje . Pierwszy raz podczas cyklu źle się czuje boli mnie co jakiś czas podbrzusze z jednej strony ciągle jestem zmęczona i szybko się mecze . Do tego przy samobadaniu szyjka macicy wysoko i twarda . Zostały 2 dni przed miesiączką i martwię się że coś jest nie tak

Jak nie wiadomo co się dzieje to najlepiej zasięgnąć porady lekarza. Nikt tu Ci nie powie CO Ci dolega.
 
Zupełnie nie rozumiem dlaczego każdy objaw czy odstępstwo od "normalnego" cyklu to zaraz musi być ciąża. Przecież jest tyle kobiecych przypadłości, dających różne dolegliwości, podobne do ciążowych.

Już pomijam fakt, że jak mnie niepokoi stan mojego cyklu czy zdrowia to idę do lekarza. Przecież tutaj nikt USG nie zrobi. Każdy organizm jest inny. U jednej plamienia to będzie nic poważnego u innej poważna jednostka chorobowa.
 
Hej dziewczyny
Byłam dziś na becie i wyszło 0,20 czyli brak ciąży . Jednak nie do końca wiem co się z mną dzieje . Pierwszy raz podczas cyklu źle się czuje boli mnie co jakiś czas podbrzusze z jednej strony ciągle jestem zmęczona i szybko się mecze . Do tego przy samobadaniu szyjka macicy wysoko i twarda . Zostały 2 dni przed miesiączką i martwię się że coś jest nie tak
A ile czasu masz brać jeszcze duphaston? Pytam bo jak go zażywasz to miesiączka najprawdopodobniej nie przyjdzie tak od razu. Zle samopoczucie również może być nim spowodowane.
 
reklama
Do góry