reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc. Krwawienie implantacyjne ?

A ile czasu masz brać jeszcze duphaston? Pytam bo jak go zażywasz to miesiączka najprawdopodobniej nie przyjdzie tak od razu. Zle samopoczucie również może być nim spowodowane.
Lekarz kazał mi zażywać do czasu testu . Dziś odstawiłam ale miesiączka powinna przyjść za 2 dni . A w jakim sensie Dupasthon może być odpowiedzialny za źle samopoczucie ?
 
reklama
Lekarz kazał mi zażywać do czasu testu . Dziś odstawiłam ale miesiączka powinna przyjść za 2 dni . A w jakim sensie Dupasthon może być odpowiedzialny za źle samopoczucie ?
Na ulotce są skutki uboczne.
5598FCE4-658F-4BE3-9AE3-E40772BC8027.jpeg
 
Lekarz kazał mi zażywać do czasu testu . Dziś odstawiłam ale miesiączka powinna przyjść za 2 dni . A w jakim sensie Dupasthon może być odpowiedzialny za źle samopoczucie ?

Taki sam jak podwyższony poziom proga po owulacji [emoji6] [mention]jotte [/mention] Ci wkleiła piękny opis efektow dupka
 
Do góry