reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc. Krwawienie we wczesnej ciąży

Dlatego jeśli nie można się dostać do żadnego lekarza trzeba kierować się do szpitala. Bez USG to nic nie wiadomo nie zakładaj odrazu, że jest to poronienie musisz mieć nadzieję, że będzie dobrze, a stres napewno nie pomoże.
Witam
Mam pytanie. Kiedy powinnam powiedzieć pracodawcy o ciazy?? Słyszałam, że przed 10 tygodniem??
 
reklama
Witam
Mam pytanie. Kiedy powinnam powiedzieć pracodawcy o ciazy?? Słyszałam, że przed 10 tygodniem??
Kiedy chcesz. Jak masz umowę na stałe to nic się nie dzieje jak na czas określony to musi ci przedłużyć do dnia porodu jeśli kończyłaby się predzej. Tylko w przypadku gdy umowa kończy się przed upływem 12 tygodni nie musi Ci przedłużać
 
Hej kobietki
Chyba popadam w paranoję, zaczęłam 8 tydzień i nie czuje żadnych objawów. Czasem mnie brzuch zaboli albo pierś zaswedzi. Boję się, że coś jest nie tak. Dużo czytam i tylko się dołuje. Też tak mieliście?
 
Hej kobietki
Chyba popadam w paranoję, zaczęłam 8 tydzień i nie czuje żadnych objawów. Czasem mnie brzuch zaboli albo pierś zaswedzi. Boję się, że coś jest nie tak. Dużo czytam i tylko się dołuje. Też tak mieliście?

Nie miałam żadnych objawów ani w pierwszej, ani w drugiej ciąży, tylko na szczęście nie przekopywałam internetu i nie wkręcałam sobie, że coś jest nie tak ;)
 
Hej kobietki.
Mam pytanie czy jak założą kartę ciazy u Pani ginekolog i wiem, że będę jednak zmieniać lekarza to u nowego ginekologa zakładam nowa karta czy przesyłają od poprzedniego lekarza??
 
reklama
Hej. Dużo pytam, więc nie bądźcie na mnie zle kobietki. Za tydzień mam nadanie prenatalne. Mam pytanie czy wyniki są od razu?? I jak wygląda takie badanie??
 
Do góry