reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o pomoc nauczycielki!!!

estenskar

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Grudzień 2005
Postów
277
dziewczyny mam taki problem-moj brat jest w szkole sredniej i dzisiaj mial egzamin poprawkowy z matematyki. niestety go nie zdal. nauczycielka od matematyki,z ktoral mial zajecia po prostu sie na niego uwziela(wiem,ze to brzmi absurdalnie,ale nie potrafie wytlumaczyc dlaczego nie oddawala mu sprawdzianow z lutego do czerwca bez podania konkretnej przyczyny) i podczas egzaminu ustnego padlo z jej strony kilka nieprzyjemnych tekstow pod adresem mojego brata. to juz nie pierwszy taki przypadek z ta kobieta w tej szkole. uczniowie i rodzice niejednokrotnie zadali jej przejscia na emeryture. co mozna jeszcze w tej sytuacji zrobic?? szkoda mi chlopaka,tym bardziej,ze nie ma mlodszej klasy do ktorej moglby "spasc" i jest zmuszony zmienic szkole i profil. prosze o pomoc :) i przepraszam,ze zasmiecam forum :-[
 
reklama
Uważam że powinien zwrócić się do dyrekcji szkoły. Po pierwsz wszystkie sprawdziany powinna mu pokazać albo podac ocenę i co było żle a co dobrze, to jest obowiązek nauczyciela. I jeżeli rodzice zażyczą sobie to powinna im te sprawdziany pokazać. Po drugie jeżeli chłopak uważa że umie to niech prosi dyrekcję o egzamin komisyjny przy dyrekcji i innym nauczycielu i może uda mu się.

Życzę powodzenia!!!
 
w mojej szkole na poprawkach zawsze jest drugi przedmiotowiec i ktos z dyrekcji wiec ni ma problemu ale niestety wiekszosc uczniów przychodzi zimna na poprawkę. poza tym poprawka składa sie z czesci pisemnej i ustnej i zawiera zagadninia tylko na dopa wiec naprawde trudno ni nauczyc sie przez 2 mies ...
 
Madzia_33 masz calkowita racje. w sumie to bym sie tak nie wkurzyla,gdyby nie fakt,ze ta nauczycielka jest po prostu do niczego. uwazam,ze moj brat powinien byc lepiej przygotowany, tym bardziej ze mial z nia wczesniej problemy. ale nie rozumiem nieprofesjonalizmu nauczyciela,ktory obraza i dyskryminuje ucznia. obojetnie jak slaby byby z przedmiotu,nauczyciel nie ma prawa nikogo obrazac.
dziekuje Wam bardzo :) Mariusz jutro jedzie do szkoly porozmawiac z wychowawca i dyrektorem.
 
Do góry