reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc :( okres, beta hcg

Dołączył(a)
19 Listopad 2016
Postów
12
Dziewczyny proszę bardzo o pomoc i waszą opinię. Przeglądam posty i chyba trafiłam do zaufanego grona. Początek miesiączki: 12.10.
19.10(8 dzień cyklu - stosunek , prezerwatywa pękła) . Cykle: od 3 miesięcy po 29 dni.
Beta hcg z krwi 15 dni po stosunku równe 0.
Beta hcg z krwi robione w dzień przed misiączką równe 0. (21 od stosunku)
6 dni po przewidywanej miesiączce beta z krwi równe 0. (27 dni od stosunku)
9 dni po przewidywanej miesiączce robione 2-3 testy płytkowe, różnych firm wszystkie negatywne. Badanie robione z 2iego moczu rano. (wyrzucone po 20 min do kosza na podwórku , po pracy po 8h jeden miał delikatną 2 kreskę ale to pewnie przez zmiane temp itd )

Czy mogę być w ciąży ?
Byłem tego 6 dnia przewidywanej miesiąccze u ginekologa powiedział ze do owulacji w ogóle nie doszło, czy w 35 dniu cyklu może takie coś zobaczyć przez usg dopochwowe ?
Bardzo się boję :(
 
reklama
Bardzo malo prawdopodobne abys byla w ciazy. Na opakowaniach testow ciazowych jest informacja aby nie odczytywac wyniku po czasie dluzszym niz 5 min. Jesli byla bys w ciazy co jest nieprawdopodobne na usg bylo by cokolwiek widac ok 6/7tyg liczac od poczatku okresu.
 
Ewek po 15 dniach od stosunku gdyby byla ciaza na pewno beta by wyniosla jakies 200..wiec spokojnie pewnie ze stresu nie masz @.

010igov3fkey3mez.png
 
Myśle ze napewno nie. Test powinien wyjsc pozytywny i gin tez by juz cos widział. U mnie w 5 tyg bylo widac że "coś" tam jest.
Nie stresuj sie tak bo może dlatego opuznia Ci sie okres :)
 
Na pewno nie jesteś w ciazy.
Beta wychodzi po 8 dniach od stosunku.
Owulacji.
I jest w 100%wiarygodna.
Nawet jakby Ci się coś opoznilo to beta i tak by już wyszła tyle dni Po terminie.

Po drugi testy odczytuje się niemalże odrazu.
Coś Ci się poprzestawialo...
Ciaza na pewno to nie jest.
 
Idź do ginekologa niech da coś na wywołanie jak dalej nie będzie okresu.
Może przez brak owulacji nie ma okresu.
Widocznie widział coś jak tak powiedział.
Albo zrób hormony.
 
Mi też pozytywna beta wyszla 9 dpo więc jak tule była 0 to raczej nie ma ciąży. Idź do gina jak radzą dziewczyny niech sprawdzi w takim razie co jest.
Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyna stresuje się ciążą dlatego nie ma @ to nie jest możliwe. Ja na wywołanie okresu piłam herbatę nagietkowa. o ile dobrze pamiętam.
 
Do góry